"Život je teď mnohem krásnější," říká dvacetiletá dívka, která si v pervitinovém rauši vydloubla oči

Kaylee Muthart je dvacetiletá dívka z Jižní Karolíny. Jižní Karolína je silně nábožensky orientovaný stát, Kaylee je silně závislá na pervitinu. Se svou…

Kaylee Muthart je dvacetiletá dívka z Jižní Karolíny. Jižní Karolína je silně nábožensky orientovaný stát, Kaylee je silně závislá na pervitinu. Se svou závislostní bojovala měsíce a na začátku tohoto roku slíbila svojí matce, že už se opravdu zapíše na odvykačku. Maminka si tuto konverzaci nahrála a chtěla ji použít u soudu, kdyby si to dcera zase rozmyslela. A ona si to rozmyslela: jenom týden předtím, než měla na odvykačku nastoupit, si šlehla, a tentokrát víc než obvykle.

Exkluzivní rozhovor s Ninou: jak se stala sexuální pracovnicí a proč? Sex, drogy a rock´n´roll6. 12. 2022

Po koňské dávce perníku Kaylee zažívala skutečně nepříjemný dojezd. Získala pocit, že se blíží konec světa a že tomu může zabránit jedině tehdy, když si před kostelem vytrhne oči z důlků. Kolemjdoucí ji našli s očními bulvami v dlaních, jak křičí "Chci vidět světlo!" Byla ihned převezena do nemocnice, ale světlo už samozřejmě žádné neuvidí.

Toužíte po úspěchu a bohatství? Vyzkoušejte metodu 369, která podle mnohých funguje velmi efektivně a splní vám všechno to, co si přejete10. 10. 2022

Zvláštní na tom je, že Kaylee tohoto incidentu nelituje, ba naopak. "Život je teď mnohem krásnější," řekla v rozhovoru pro magazín People. "Žít na drogách je příšerné, mnohem horší než nevidět." Teď chodí na terapii a na GoFundMe uspořádala sbírku, aby si mohla pořídit slepeckého psa. Věřte nebo ne, už se jí podařilo vybrat v přepočtu půl milionu korun.

Zdroj: independent.co.uk