Tinder zavádí novou funkci. Nyní vám umožní šmírovat lidi, kteří se vám líbí

Pravděpodobně aby drželi krok s konkurencí, zavedli vývojáři v seznamce Tinder novou funkci. V podstatě jde o podobný "Feed", jaký známe z Facebooku. Když se…

Pravděpodobně aby drželi krok s konkurencí, zavedli vývojáři v seznamce Tinder novou funkci. V podstatě jde o podobný "Feed", jaký známe z Facebooku. Když se vám tedy na Tinderu někdo líbí, budete mít velmi podrobný přehled o tom, co a kde ten dotyčný právě dělá. Na to, že vidíme každou fotku, kterou naši přátelé přidali, jsme si už zvykli. Ale potřebujeme vážně vědět o každé skladbě, kterou si poslehnou na Spotify?

Staňte se mistrem v kuchyni! S tím správným nožem a krájecími technikami okouzlíte každého8. 11. 2022

Na firemním blogu Tinder píše, že "feed poskytuje vizuální a interaktivní způsob, jak oživit konverzaci s lidmi, které potkáváte nejčastěji. Je to zajímavá cesta, jak můžete nechat ostatní nahlédnout do svého světa - do svých zálib, osobnosti a posledních zážitků. To vše povede k lepším konverzacím a hlubším spojením." No... někdy je možná lepší spojovat se spíš jenom povrchně.

Věk odchodu do důchodu má růst, do penze chtějí ale i třicátníci. Formují se do hnutí, jež usiluje o možnost brzy nepracovat22. 11. 2022

Uživatelé Tinderu jsou z této nové funkce poněkud na rozpacích. Tinder totiž spojuje náhodné lidi, narozdíl od Facebooku, který si klade za cíl "zůstat v kontaktu s lidmi, které už znáte." "No jasně, co může být lepšího než komentovat fotky náhodným lidem!" diví se jeden uživatel, zatímco druhý přitakává: "S některými lidmi, se kterými jsem měl match, už na rande jít nechci. Viděla jsem toho o nich příliš moc." A co vy, těšíte se, až změna dorazí i k nám, nebo budete remcat jako Austrálie a Kanada, kde novinka běží už od prosince?

Zdroj: independent.co.uk