Nejhorší módní přešlapy, kterých se nesmíte dopustit na prvním rande

Jasně, knihy se nemají soudit podle obalu, jenže šaty dělaj člověka. Móda je pro mnoho lidí rozhodující, když se rozmýšlejí, jestli někomu třeba napíšou na…

Jasně, knihy se nemají soudit podle obalu, jenže šaty dělaj člověka. Móda je pro mnoho lidí rozhodující, když se rozmýšlejí, jestli někomu třeba napíšou na seznamce. Pokud si tedy o sobě myslíte, že se v módě vyznáte, určitě to na svůj profil napište, vaše šance na rande se zdvojnásobí. Jestli ale zas tak zběhlí v módě nejste, nemusíte věšet hlavu. Stačí se jenom vyvarovat těch úplně nejhorších módních faux pas.

G bod rozhodně není jen ženské téma, jak tento bájný zdroj rozkoše najít v případě mužů?9. 11. 2022

Seznamka Zoosk vyzpovídala skoro sedm tisíc svých uživatelů a proslídila desetitisíce profilů, aby zjistila, co lidé považují za nejodpudivější věc, kterou můžete na prvním rande ukázat. Na prvním místě žebříčku se umístilo zmačkané oblečení, což je jistě dobrá zpráva pro výrobce žehliček. V těsném závěsu pak skončily dnes již tradiční ponožky v sandálech následované Crocsy (neplatí pro lékaře a rande v nemocniční kantýně). Pokud si myslíte, že na žehlení vyzrajete tím, že si vezmete mikinu jako Eminem v 8 Mile, tak na to si rovnou nechte zajít chuť. Devadesátá léta už skončila a pytlovité oblečení je trapné jako sólo na banjo.

„I mně se líbí hezká těla, mladý a krásný ale nelze být věčně,“ myslí si o kultu krásy gay, jenž dospíval, když homosexualita byla ještě nemoc28. 11. 2022

Jenže uživatelé Zoosk jsou nekompromisní. (Přestože o sobě ve skoro 80 procentech tvrdí, že jsou shovívaví a dokážou se přes něco tak povrchního, jako je móda, přenést.) Když se nasoukáte do extrémně úzké košile, nebude to o nic lepší. I přehnaná touha vypadat mladě působí spíše tragikomicky, zvlášť pokud vám naskakuje věk jako volební preference Vladimira Putina. Jděte na to chytře: triko a džíny nikdy nic nezkazí, zvláště v černé barvě. Není to sice kdovíjak nápadité, ale dodá vám to sebedůvěru. Čtyřicet procent žen se například domnívá, že jsou v černé barvě nejvíce sexy. A sebedůvěra je přeci na prvním rande důležitější než to, co máte na sobě.

Zdroj: independent.co.uk