FOTO: Pánové nejspíš nikdy nedospějí. Smiřte se s tím a raději se jejich klukovinám zasmějte

11. 3. 2018 09:00 Co se děje
FOTO: Pánové nejspíš nikdy nedospějí. Smiřte se s tím a raději se jejich klukovinám zasmějte

Dospělost jde ruku v ruce s mnoha povinnostmi, závazky, zodpovědností, zaopatřováním rodiny a s mnoha dalšími věcmi, které vás přeměňují z malého kluka na muže. To ovšem neznamená, že byste měli toho malého kluka v sobě úplně „zabít“ a potlačit. On ve vás vždycky bude a je jen na vás, jak moc a jak často mu povolíte uzdu. Ovšem všechny následky, které váš vnitřní chlapec způsobí, budete muset nést jako dospělý muž, takže na to pamatujte, až budete provádět úplné šílenosti.

9. 6. 2018Ty největší trapasy, které se odehrály v přímém přenosu televizí

Když pánové dospějí do určitého věku, stávají se zodpovědnými a společnost očekává, že budou dělat to, co je správné. Ve většině případů tomu tak skutečně je. Může za to i doba, která nás tak trochu nutí, abychom dospěli mnohem dříve a postavili se na vlastní nohy, jak se říká. Nastoupíme do práce, abychom nemuseli neustále ždímat rodiče. Bereme jakoukoliv práci, protože si chceme vydělat nějaké peníze do začátku a pak rozjet kariéru snů. Jenže po několika letech v tom samém zaměstnání nám dojde, že jsme se v životě trochu zasekli. No a tak není divu, že potřebujeme občas upustit páru a udělat si srandu, třeba i sami ze sebe.

19. 6. 2018Největší německý Pride Party Festival je opět tady! Kolín nad Rýnem na chvíli ožije s top DJs a vítězkou letošní Eurovize!

Pokud jde o zábavu, necháváme se dost často unést tím okamžikem náhlého štěstí, kdy se vracíme do svých klukovských let. To je ten moment, kdy ze sebe dokážeme udělat kašpary a vůbec nám to nevadí, obzvlášť, máme-li k dispozici i další kumpány. Ale někdy je to prostě jen z nudy nebo nás k tomu dovedou tzv. pépéčka (PP – prokrastinační  příznaky). V jiných případech jsme prostě jen nadmíru šťastní a potřebujeme tento stav nějak ventilovat ven a někdy děláme šílené věci ze zoufalství. Anebo ani nepotřebujeme důvod a jsme prostě hraví a veselí.

dítě1

O polední pauze si chodí hrát s kamarády do skladu

A když si myslíte, že horší už to být nemůže, dokážeme vás překvapit naší kreativitou a nekonečnou fantazií. Je pravda, že to může občas lézt na nervy, ale nebyla by to s námi pak šílená nuda? Buďte rádi, že v sobě ty mladé klučíky máme, protože kdo si hraje, ten nezlobí. Je lepší umět (se) pobavit, než se nechat sežrat rutinou a stereotypní usedlou vážností.

dítě8

Tatínek očividně zkoumá hranice svých rodičovských dovedností

Zdroj: boredpanda.com

Tomáš Boroš

Autor

Tomáš Boroš

Umělec s bohémskou duší, který se nebere až příliš vážně. Těžko se s ním pohádáte, ale lehce si z něj vystřelíte – na všechno skočí. Seriózní blázen a lidumil, co se neustále hledá, i když se nikdy nenajde. A ke všemu nedokáže rozeznat barvy. Zkrátka ztracený případ. 

E-shop