Nejkontroverznější výstava na světě, která pobouřila tisíce lidí, míří opět do Česka!

9. 3. 2018 11:00 Co se děje
Nejkontroverznější výstava na světě, která pobouřila tisíce lidí, míří opět do Česka!

V roce 2016 se v hlavě Mária Petreje zrodil nápad uspořádat v „konzervativním“ slovenském prostředí nejodvážnější výstavu v historii – Výstavu skutečných nahých žen - VOAYER. Jak sám říká, nahota je dnes běžnější v online světě než v realitě. A tak jako sex, i nahotu jiných bytostí prožíváme v plné přítomnosti. Proto je jediným a podstatným cílem výstavy VOAYER zprostředkování vzrušujícího zážitku z přítomného okamžiku.

18. 5. 2018Mít postavu jako ze žurnálu i po padesátce? Ano, je to možné. Anthony Varrecchia, přezdívaný "stříbrný lišák", je toho důkazem! Foto uvnitř

Po slovenském úspěchu se Petreje rozhodl výstavu uspořádat také v Česku, a to vloni. Během tří dnů výstavu navštívilo více než 1500 návštěvníků. Slovenský organizátor se tak nejen pro velký úspěch výstavy, ale také po mnoha pozitivních reakcích návštěvníků, rozhodl uspořádat tuto výstavu v ČR opět a naposledy!

Vyhlédl si pro tento účel prostory pražského Tančícího domu, kde se celoročně pořádají různé vernisáže a výstavy. Výstava skutečných nahých žen se uskuteční ve dnech 17. - 21. dubna 2018 v Galerii Tančícího domu.

Každý výstavní den se svlékne 13 nových modelek, které si návštěvníci budou moci nejen prohlédnout, ale některých se dokonce i dotýkat. Pokud se tedy návštěvník rozhodne navštívit výstavu po všech pět dnů, může se těšit celkem na 65 skutečných nahých žen v různých polohách.

23468216 1942009672793655 2052148170 o 1

Kontroverzní výstava proběhne v Čechách naposledy

Budou-li se chtít některé návštěvnice během výstavy svléknout a vytvořit si tak jedinečný celoživotní zážitek, stačí, když o tuto možnost požádají jednoho z pořadatelů,“ říká slovenský organizátor Mário Petreje, který má v plánu budoucnu s výstavou navštívit i další země.

"Výstava VOAYER vzbudila loni v hlavním městě velký zájem. Galerie Tančící dům již v minulosti pořádala výstavy erotických děl Káji Saudka či Sexplicit, z tohoto důvodu jsme se rozhodli do Tančícího domu umístit i kontroverzní erotickou výstavu VOAYER," vysvětluje ředitel Galerie Tančícího domu Robert Vůjtek.

2. 5. 20183 jednoduché věci, které můžou zajistit, aby váš vztah měl šanci vydržet až do smrti

Tak jako vloni, i letos si budou moci návštěvníci během této výstavy prohlédnout „zakázaná“ díla uznávaného fotografa Petra Jedináka, který fotografuje ženské orgasmy technikou zvanou ambrotypie – jedná se o jeden z nejstarších fotografických procesů, objevený v roce 1851.

Zdroj: Voayer

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop