Nejkontroverznější výstava na světě, která pobouřila tisíce lidí, míří opět do Česka!

9. 3. 2018 11:00 Co se děje
Nejkontroverznější výstava na světě, která pobouřila tisíce lidí, míří opět do Česka!

V roce 2016 se v hlavě Mária Petreje zrodil nápad uspořádat v „konzervativním“ slovenském prostředí nejodvážnější výstavu v historii – Výstavu skutečných nahých žen - VOAYER. Jak sám říká, nahota je dnes běžnější v online světě než v realitě. A tak jako sex, i nahotu jiných bytostí prožíváme v plné přítomnosti. Proto je jediným a podstatným cílem výstavy VOAYER zprostředkování vzrušujícího zážitku z přítomného okamžiku.

5. 9. 2018Skutečný důvod, proč mají mnozí heterosexuální muži překvapivě často gay sex

Po slovenském úspěchu se Petreje rozhodl výstavu uspořádat také v Česku, a to vloni. Během tří dnů výstavu navštívilo více než 1500 návštěvníků. Slovenský organizátor se tak nejen pro velký úspěch výstavy, ale také po mnoha pozitivních reakcích návštěvníků, rozhodl uspořádat tuto výstavu v ČR opět a naposledy!

Vyhlédl si pro tento účel prostory pražského Tančícího domu, kde se celoročně pořádají různé vernisáže a výstavy. Výstava skutečných nahých žen se uskuteční ve dnech 17. - 21. dubna 2018 v Galerii Tančícího domu.

Každý výstavní den se svlékne 13 nových modelek, které si návštěvníci budou moci nejen prohlédnout, ale některých se dokonce i dotýkat. Pokud se tedy návštěvník rozhodne navštívit výstavu po všech pět dnů, může se těšit celkem na 65 skutečných nahých žen v různých polohách.

23468216 1942009672793655 2052148170 o 1

Kontroverzní výstava proběhne v Čechách naposledy

Budou-li se chtít některé návštěvnice během výstavy svléknout a vytvořit si tak jedinečný celoživotní zážitek, stačí, když o tuto možnost požádají jednoho z pořadatelů,“ říká slovenský organizátor Mário Petreje, který má v plánu budoucnu s výstavou navštívit i další země.

"Výstava VOAYER vzbudila loni v hlavním městě velký zájem. Galerie Tančící dům již v minulosti pořádala výstavy erotických děl Káji Saudka či Sexplicit, z tohoto důvodu jsme se rozhodli do Tančícího domu umístit i kontroverzní erotickou výstavu VOAYER," vysvětluje ředitel Galerie Tančícího domu Robert Vůjtek.

7. 9. 2018Dnes vychází nové album Tomáše Kluse – SPOLU, na které koncem října naváže stejnojmenné turné po celé republice

Tak jako vloni, i letos si budou moci návštěvníci během této výstavy prohlédnout „zakázaná“ díla uznávaného fotografa Petra Jedináka, který fotografuje ženské orgasmy technikou zvanou ambrotypie – jedná se o jeden z nejstarších fotografických procesů, objevený v roce 1851.

Zdroj: Voayer

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop