Pojďte finančně podpořit letošní Prague Pride! Bude vás to stát jeden jediný klik!

Pojďte finančně podpořit letošní Prague Pride! Bude vás to stát jeden jediný klik!

Již sedm let mohou Češi registrovat festival, jehož vyvrcholením je hromadný pochod LGBT komunity centrem Prahy. Loni se Prague Pride zúčastnilo pětatřicet…
Petra Járková Petra Járková Autor
27. 2. 2018

Již sedm let mohou Češi registrovat festival, jehož vyvrcholením je hromadný pochod LGBT komunity centrem Prahy. Loni se Prague Pride zúčastnilo pětatřicet tisíc gayů, leseb, queer lidí, ale i jejich příznivců, přátel a rodin. Letos festival proběhne jako tradičně druhý srpnový týden — a to 6. - 12. srpna. 

<Path> IKEA i letos podpoří Mezinárodní den proti homofobii IDAHOT a přispěje na provoz poradny S barvou venZdroj:

O tom, že Prague Pride stojí za to, nemusíte pochybovat. Loni se do festivalu v průběhu celého týdne zapojilo více než osmdesát pět tisíc fanoušků a letos se díky nabitému programu očekává, že účast bude ještě vyšší. Každá legrace ale něco stojí a jelikož je Prague Pride nezisková organizace, je odkázána na granty a sponzorské příspěvky. Musí tedy hledat finanční zdroje, oslovovat firmy, žádat o granty a doufat, že jim vyjdou.

Přitom je akce zcela zdarma — bez vstupného, což organizátoři považují za naprostou nezbytnost a samozřejmost, aby se jí mohly zúčastnit všechny kategorie lidí.

"Přispějte takovou částku, kterou si můžete dovolit. Každá koruna nám pomůže a navíc je pro nás motivací do další práce a my vám za ni moc děkujeme," říkají organizátoři.

Bez povšimnutí toto nenechal ani hezoun Jirka Korytář, který se právě blýskl v roli modela nové kolekce extravagantního návrháře Dannyho Worma a zveřejnil na svém Facebooku zajímavou výzvu.

 

Just relaxing with my 9 3/4 pillow

Příspěvek sdílený Jirka Korytar (@georges_c),

"Dlouho jsem přemýšlel, jak využít jinak svůj Instagramový profil https://www.instagram.com/georges_c/ Ano, každý z nás má v sobě kousek té narcistické radosti z každého liku a followera, nicméně jsem se nechal inspirovat Jakub Kraus, který mě přivedl na #dobroden, který je propagován Leoš Mareš. Chci dát svému Instagramu nový rozměr, chci aby pomáhal. Nechci začít drobnými, takže cíl je 10K followers a částku 10.000 CZK pak věnuji Prague Pride!"

Určitě chvályhodný způsob, jak smysluplně využít sociální sítě a ještě přinést nějakou tu korunku vaší oblíbené organizaci. Nebuďte tedy líní, žačněte Jirku sledovat, klikněte a přispějte tak na oblíbený festival LGBT komunity. Kromě toho vás Jirkův profil bude jistě bavit. Korytář je nejen neuvěřitelně sexy, ale rád cestuje, miluje umění a architekturu, zvířata a také svého partnera Pepu, což brzy z jeho Instagramu zjistíte. 

<Path> Festival Prague Pride je ve své druhé půlce. Podívejte se na videoreportáž ze středečního dneZdroj: Jan Witek

Pojďme tedy společně přispět na dobrou věc a to jedním klikem!

Zdroj: Instagram.com, Facebook.com

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Busta císaře Elagabala
AKTUALITY

Nebyl to muž, ale transgender žena, tvrdí o krutém římském císaři britské muzeum. O vládci Elagabalovi tak mluví v ženském rodě

Autor: Martin Lyko
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop