Třetí nejkrásnější muž světa Tomáš Dumbrovský ztvárnil na podvodních fotografiích mořského čaroděje!

Muž roku 2014 a třetí nejkrásnější muž planety Tomáš Dumbrovský (27) se podílel na přípravě nové velkolepé fantasy knihy Galateia. Ztvárnil v ní roli mořského…

Muž roku 2014 a třetí nejkrásnější muž planety Tomáš Dumbrovský (27) se podílel na přípravě nové velkolepé fantasy knihy Galateia. Ztvárnil v ní roli mořského čaroděje Fidéla.

[related-article]

"Jsem rád, že jsem se mohl podílet na přípravě úžasného projektu knihy Galateia a na podvodních fotografiích ztvárnit roli mořského čaroděje Fidéla. Doufám, že se vám pod vodou líbím," směje krasavec Dumbrovský. 

Romantická fantasy kniha Galateia - Volání moře bude ilustrována podvodními fotografiemi, které zachycují postavy z knížky v podání Kláry Issové, Anny Julie Slováčkové, Šárky Karnetové, Václava Noida Bárty, Barbory Zavadilové, Tomáše Dumbrovského a Vojtěcha Nedvěda.

Video k tomuto projektu vznikalo také pod vodou 

Čas mořských bohů a mořských panen v magickém prostředí pod hladinou odplynul jen v lidské mysli. Z průzračných karibských vod omývajících břeh ostrova Martinik tato stvoření nikdy zcela nevymizela.

[related-article]

Když pak jeden z "mořských" zachrání v divoké bouři topící se lidskou dívku, reakce na zakázaný čin na sebe nenechá dlouho čekat. Lidmi zapomenutí vládci hlubin se vrací a v jejich stínu i to, co mělo zůstat skryto.

Zdroj: Hithit.cz, Facebook.com