MODEL TÝDNE: Pablo Hernandez se kromě modelingu věnuje i herectví a hudbě. Také vás tento fešák španělsko-libanonského původu bere?

19. 2. 2018 08:00 Co se děje
MODEL TÝDNE: Pablo Hernandez se kromě modelingu věnuje i herectví a hudbě. Také vás tento fešák španělsko-libanonského původu bere?

Každý týden vám představujeme jednoho zajímavého muže, který se věnuje modelingu, a dnes tomu nebude jinak. Modelem týdne magazínu LUI se stává Pablo Hernandez, model španělsko-libanonského původu.

Nutno říct, že tento mladý muž má opravdu široký záběr a nevěnuje se jen modelingu, ale také spoustě jiných věcí. Jaké však byly jeho začátky? Vyrůstal v Miami a už v dětství daboval zahraniční filmy. Tím, že vypadal tak skvěle, byla by škoda, kdyby byl stál pouze za kamerou, a proto se zanedlouho postavil také před ni, a to už mu zůstalo napořád.

19. 6. 2018Internet objevil další nesmyslnou léčbu. Psí moč opravdu není elixír mládí a krásy

Jeho kariéra v modelingu se rozjela první velkou spoluprací na celosvětové kampani s Reebok Classic a od té doby se už doslova nezastavil. Jeho tvář se objevila na titulkách známých magazínů Revista Nois (Španělsko), Kismet Magazine (Velká Británie), Mensuel a Sensitif (Francie), ale třeba také Instinct (USA), pro který fotil s renomovaným módním fotografem Rickem Dayem. Mimo to je také jedním z hlavních ambasadorů značky Andrew Christian. Dodnes pravidelně hostuje na nejrůznějších akcích po celém světě, které jsou s touto značkou spojeny.

Pablo nějakou dobu pobýval také na Kubě, kde pravidelně navštěvoval fitness, aby nevyšel z formy

Poté, co díky modelingu procestoval skoro celý svět, usídlil se v New Yorku a chtěl se více soustředit na herectví. Začal prvním kratším filmem Tunnel Vision, kde si zahrál amerického vojáka, který se vrací z Afganistánu. Je také součástí oblíbené gay komedie Steam Room Stories, kde se může projevit v tom, co miluje nejvíc, v komediálním herectví.

17. 6. 2018Chcete shodit 4 kilogramy za 4 dny díky hroznovému vínu?

Že je tento model opravdu všestranný, dokazuje také video níže. Kromě hraní a modelingu se věnuje také zpěvu. Na jeho YouTube profilu najdete několik jeho songů. Žádná hitparáda to sice není, ale i tak má jeho práce silnou fanouškovskou základnu.

Zdroj: Facebook.com, Instagram.com, YouTube.com, Modelmayhem.com, Andrewchristian.com

Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop