Nejstarší striptérka Česka Miss Sugar
Rozhovor
<Path>

Nejstarší striptérka Česka Miss Sugar

Miss Sugar je 63 let a má energie na rozdávání. Dělá práci, která ji baví a která jí přináší spoustu zážitků. Co že to je za práci? Je nejstarší striptérkou v…
Petr Opršal Petr Opršal Autor
13. 2. 2018

Miss Sugar je 63 let a má energie na rozdávání. Dělá práci, která ji baví a která jí přináší spoustu zážitků. Co že to je za práci? Je nejstarší striptérkou v Česku. Povídali jsme si o tom, jak se k této práci dostala, co na ni říká publikum, i o tom, jaké jsou její plány do budoucnosti.

<Path> „Registruje se auto, ne životní partner,“ zlobí se na současné podmínky pro duhové páry muž, který prožívá vztahovou kriziZdroj: Jiří, redakce

Jak a kdy jste se dostala ke své profesi?

Poměrně pozdě, až ve svých pětačtyřiceti letech. Jeden impuls byly samozřejmě peníze. V mojí původní práci mi zkrátili úvazek na poloviční, tak jsem si hledala něco dalšího. Tak jsem se rozhodla zkusit striptýz. Už sedm let jsem tančila na diskotékch, chodila jsem předtančovat, třeba do Duplexu. V rozhodnutí mi ale pomohl i jeden můj dobrý kamarád. Viděl, jak jsem zničená, jak jsem bez peněz. Tak mi řekl: “Sugar, jdi tančit, ty to umíš, jsi bavičský typ“. Vlastně mi dal takovou injekci, abych do toho šla.

Tak jsem si to vyzkoušela na diskotéce na Kladně. Přišla jsem se tam nejdřív bavit, ale nakonec jsem se svlékla donaha. Sice jsem si na vysokých podpatcích zvrtla kotník, ale měla jsem veliký aplaus. Když jsem viděla, že to dokážu, hned jsem se rozjela do Prahy a přihlásila jsem se do klubu Carioca. Měla jsem úspěch a vzali mě. Od té doby jsem vystřídala ještě několik klubů, teď tančím hlavně v Darlingu.

Co na vaši práci říká rodina?

Rodina byla napřed v negaci, ale pak to pochopila. Viděli, že nosím dobré peníze, že se dobře starám o dceru. Prostě to pro ně byl šok, ale teď už mi fandí.

Právě rodina ale byla taky jedním z těch impulzů, které mě k téhle práci přivedly. Vyrůstala jsem ve skoro despotickém područí otce i matky. Poslouchat na slovo jsem musela až do čtyřiceti tří let. Vlastně ta revolta proti nim byl jedním z hlavních důvodů, proč jsem začala tančit striptýz. Určitě jsem ale nikomu nechtěla způsobit žádnou křivdu, jen se vysvobodit.

A co třeba reakce z okolí?

Nejhorší bylo okolí mojí rodiny, lidi z vesnice, kde jsem dřív bydlela. Viděla jsem, jak je můj táta zničený, když mu sousedi říkají „k*rva to je!“. Přitom jsem nic takového nikdy nedělala, jenom jsem tancovala. Třikrát jsem se musela stěhovat. Jakmile se to o mně dozvěděli lidé v bydlišti, neunesli to. Vlastně už dřív po mně chtěli redaktoři interview, ale já jsem říkala, že kvůli rodině si to nemůžu dovolit. Teď naštěstí bydlím sama s pejskem v centru zábavy Ve Smečkách, takže už je to v pořádku.

Co vám přinesla vaše kariéra, tedy kromě peněz? Změnila nějak váš pohled na život?

Ohromně ho změnila. Stal se ze mne šťastný a vyrovnaný člověk. Teď jsem nabitá energií. Předchozí práce nebyla špatná, ale energii mi spíš brala. Jsem teď prostě volná.

Co fanoušci? Jaké na vás chodí publikum?

Chodí na mne ženy i muži, lidé různých věkových kategorií. Od dvacetiletých až po ty nejstarší. Měla jsem tu i pána, kterému bylo osmdesát devět. Řekli mi „Nebojte, dostal prášky, tak ho nešetřete.“ Ale přišel mi i mail „Strašně vám držíme palce. Podepsána romská rodina ze Strašecí.“

 DSC2014

"Musíte umět dělat show, nebrat se vážně a vcítit se do diváků," říká Miss Sugar

Jaký je váš recept na úspěšné představení?

Já do toho jdu s tím, že se show bude líbit. Když je třeba klient sevřený, vtažený do sebe, tak já za ním jdu. Pohladím ho po tváři, udělám dva kotouly dopředu, jeden dozadu, svíčku a roznožku. Oni poznají, že dělám hlavně legraci. Mám kostým uklízečky, karkulky, piráta, čarodějnice. S tím tančím na „Váňo, Váňo Ivánku“. To se líbí, roztleská to lidi, tu pohádku každý zná.

Nejdůležitější je kontakt s člověkem. Dívám se vždy do očí, sleduju výraz, pohnutky a improvizuju. Na každého člověka platí něco jiného, kontakt očima, gesta, pohyby. Důležité je se vcítit do diváků, nebrat se vážně a umět udělat show. Taky se mi někdy stane, že dotyčný nechce tančit. Tak laškuju s lidmi okolo a ukazuju mu, že to není nic, čeho by se měl bát.

Proč myslíte, že se ti lidé bojí?

Někdo přijde, já si ho přitisknu na prsa, on se lekne a uteče (smích). Asi předtím nic takového nezažili, aby starší paní takto tancovala. Někdy se může stát, že jim mě někdo pomluvil. Nebo zase okolí moc hecuje „Ta ti teda dá, ta tě teda vypere…“ Pak člověk neví, co si má myslet. Je na mně, abych si k lidem otevřela cestu.

Když tančíte v centru Prahy, určitě máte nějaké zkušenosti se zahraniční klientelou. Jací jsou cizinci diváci? A neláká vás tancování v zahraničí?

Skoti, Švédi, Noři, všichni seveřani se umí bavit velice dobře, Španělé taky. Ale třeba Italové se drží zpátky. Bojí se a nechtějí, abych se přibližovala. Tak pro ně dělám striptýz uprostřed místnosti, naházím na ně svoje oblečky a oni úplně rozkvetou. Do publika jsem nastřílela už asi pět set padesátery tanga (smích).

Když jsem tancovala pro jednoho Američana, hodila jsem mu prsa za krk. On si je vzal, přitiskl je na uši a pochvaloval si, jaká měl pěkná sluchátka (smích). Přímo v zahraničí jsem ale ještě netancovala, i když nabídky byly, třeba z Holandska, Slovenska, ale i z USA. Ale určitě bych se chtěla někam podívat, jen to chce osmělit se. Myslím, že je to tak otázka dvou let.

Jak se udržujete v kondici a čím si nabíjíte baterky?

Chodím plavat a taky mám skvělou trenérku. Chci teď nabrat svaly v kloubech, které potřebuju při tančení. Ale člověk tam i nabere fyzičku a po tom cvičení je mi krásně po celém těle. Energii a napětí v těle dám do cvičení a hned se cítím na osmnáct.

Taky ráda vařím. Dobré jídlo, dobré pití, to je moje živobytí. Ale mimochodem, alkohol vůbec nepiju, daleko radši mám hruškový džus. Alkohol mi prostě nedělá dobře. Spoustu energie ale také beru přímo v práci.

Co plánujete do budoucna?

Mám ráda práci, kterou dělám, a chci ji dělat do osmdesáti. Chci se naučit ještě kotoul s přemetem, stojku a hvězdu. Třeba jenom náznak hvězdy, ale to bude stačit. Chci lidi pobavit a důležité je, když se budou smát.

Teď budu spolupracovat s paní Qashou, choreografkou. Zatím tancuju na svoji vlastní choreografii, ale nejsem s tím úplně spokojená. Takže chci od ní něco přiučit, aby ta choreografie správně seděla ke kostýmu.

<Path> Superstar světového baletu Světlana Zacharova zazáří v Praze!Zdroj: Barbora Samková

Co byste chtěla vzkázat našim čtenářům?

Lidem bych chtěla vzkázat, aby si našli někoho, s kým si mohou doplňovat energii. Někoho, s kým se můžou smát a bavit. Aby si našli takovou práci, která jim bude přinášet radost. A jestli budou chtít, tak jim taky zatančím.

A LUI moc děkuji za rozhovor a příjemné posezení!

Zdroj: archiv Miss Sugar

Populární
články

Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Některé mučicí nástroje se dochovaly dodnes
LIDÉ

Hrozivé sexuální mučení praktikované v minulosti se týkalo především žen a gayů. Jak si naši předci představovali správné „tresty“?

Autor: Mirka Dobešová
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko

E-Shop