FOTOREPORT: Jaká byla sobotní OMG Party? Zimní, ale zároveň žhavá!

13. 2. 2018 10:30 Co se děje
FOTOREPORT: Jaká byla sobotní OMG Party? Zimní, ale zároveň žhavá!

OMG Party je již stálicí pražské scény a sobotní vydání s názvem Apres Ski bylo opravdu vydařené!

Na každém vydání této party nechybí sexy tanečníci, známí DJ's z nejrůznějších koutů světa a pořádná pařba až do rána. To vše navíc ve stylových prostorech klubu Mecca.

18. 5. 2018Proč se (ne)dívat na Štiky? Reality show téhle rodiny je něco, co jste ještě neviděli!

I když se sobotní vydání jmenovalo Apres Ski a mělo navodit zimní atmosféru, v klubu bylo občas pořádně horko. A to ne z toho důvodu, že by nefungovala klimatizace, ale díky tomu, že se akce pořádně rozjela! Ještě aby ne! Hlavní hvězdou večera byl DJ Karl Kay z Francie.

4. 5. 2018ROZHOVOR: Oblíbený kadeřník Rosťa Trybový: "Na Beckhama se budou muži nechávat stříhat snad věčně! Tenhle fotbalista určuje trendy v účesech i v módě"

Další vydání této to oblíbené party bude v sobotu 11. 8. 2018, což je zrovna v týdnu, kdy v Praze bude probíhat další Prague Pride festival. V naší galerii můžete vidět, jak OMG Apres Ski vypadala!

Zdroj: Facebook.com, OMG Party Prague

Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop