Nenávist v "Sexu ve městě". Kvůli smrti bratra vyhlásila seriálová Samantha válku Sarah Jessice Parker

12. 2. 2018 07:30 Co se děje
Nenávist v "Sexu ve městě". Kvůli smrti bratra vyhlásila seriálová Samantha válku Sarah Jessice Parker

Zatímco na televizních obrazovkách se zdá, že čtveřice kamarádek Carrie, Samantha, Miranda a Charlotte je prakticky nerozlučná, realita je poněkud jiná. Minimálně představitelky prvních dvou, Kim Cattrall a Sarah Jessica Parker se mimo kamery nemohou ani vystát. Nyní však celá situace vygradovala v souvislosti s tragickou smrtí bratra Cattrall.

O tom, že mezi herečkami ze Sexu ve městě nepanují zrovna idylické vztahy, svědčilo už dění okolo natáčení dalšího, v pořadí třetího, filmového pokračování (ale má mnohem hlubší kořeny, než by diváci seriálu tušili). To Cattrall odmítla s tím, že role sexuální dračice Samanty si již užila dosyta, a proto ve třetím filmu nehodlá účinkovat. Nejvíce se proto na ni zlobila Sarah Jessica Parker. A do té se nyní Cattrall skutečně tvrdě opřela, paradoxně však v souvislosti ryze nefilmové. Její bratr Chris byl totiž nějakou dobu pohřešován a nakonec byl před pár dny nalezen mrtvý. Cattrall tak na sociální síti požádala všechny o klid a soukromí v tak těžkém čase a také poděkovala za vyjádřené kondolence – mimo jiné i kolegům ze Sexu ve městě. Mezi nimi však nescházel ani post od SJP.

„Nejdražší Kim, moje láska a soustrast směřuje k tobě i tvým blízkým,“ napsala Parker.

A to Kim Cattrall evidentně velmi rozzuřilo. „Nepotřebuji tvoji lásku ani podporu v tomto tragickém čase. Dnes se mě maminka ptala, kdy mi dá pokrytecká Sarah Jessica Parker konečně pokoj. Takže teď to řeknu ještě jednou, úplně jasně – nejsi moje rodina a ani moje přítelkyně. Takže naposledy říkám, abys přestala využívat naši tragédii k tomu, aby sis znovu vybudovala obraz milé osoby,“ vyjádřila se Cattrall.

To, pravda, na zrovna přátelskou idylku nevypadá. Již loni přitom Cattrall v talk show Pierce Morgana prohlásila, že si se svými třemi kolegyněmi není nijak blízká. „Nikdy jsme nebyly přítelkyně, byly jsme kolegyně,“ uvedla. Sarah Jessica Parker na to následně reagovala v konkurenční show slovy, že tento výrok jí zlomil srdce…

Aby ale nescházely všechny nutné informace – právě Kim Cattrall rozhodně již během natáčení seriálu nezažívala zrovna skvělé časy – zatímco z hlediska hereckých zkušeností byla skutečnou hvězdou čtveřice ona a díky komediálnímu talentu na sebe strhávala pozornost kamery, ústřední postavou měla být Parker. Ta si z Cynthie Nixon (Miranda) a Kristin Davis (Charlotte) ovšem udělala hbitě spojenkyně, nakonec se jí podařilo již v druhé sérii odstranit i produkčního, který Kim v nepříliš přátelské atmosféře poskytoval podporu. Když se pak točil díl v Atlantic City, Parker pronajala na dobu pobytu dům pouze pro sebe a Nixon s Davis. Cattrall musela bydlet sama (podle vyjádření produkce to však bylo proto, že v té době byla vdaná a měl za ní přijet manžel). „Prakticky až do konce celého seriálu bylo na place napětí, s Kim nikdo ani nepromluvil, a to ani v místnosti na make-up,“ uvedl následně jeden ze členů týmu.

3. 5. 2018Zažijte luxusní dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat

Ačkoliv tedy již natáčení prvního filmu Cattrall nejprve odmítala, nakonec se nechala přesvědčit. A jelikož snímek mj. produkovala i Parker, samozřejmě také vydělala balík peněz. A tak vznikl druhý díl. I když se tedy množily informace o tom, že natáčení brzdila Catrall kvůli penězům, dle zdrojů z tvůrčího týmu byla atmosféra mezi ní a Parker na place tak hrozná, že je zcela pochopitelné, že Cattrall se zdráhala trávit s kolegyněmi další čas. A je asi logické, že nemá chuť vrhat se do dílu třetího. Přeci jen transformovat čirou reálnou nenávist v podobu nerozlučného přátelství asi již ve svém věku nemá zapotřebí.

V každém případě se zdá, že tvůrci seriálu Feud (Zlá krev), tu mají nový námět na další sérii…

Zdroj: newnownext.com, pagesix.com, nypost.com

Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop