Další informace o znovuzrození kultovního seriálu "Čarodějky" jsou venku! Jedna ze sester bude lesba

11. 2. 2018 09:00 Co se děje
Další informace o znovuzrození kultovního seriálu "Čarodějky" jsou venku! Jedna ze sester bude lesba

O tom, že se oblíbený seriál „Čarodějky“ vrací na obrazovky, jsme již psali. Nyní jsou však k dispozici nové informace ohledně změn, které se týkají postav i celého konceptu. Autoři se snaží jít s dobou, proto se rozhodli, že postavám nalijí do vínku trochu více feminismu a z jedné ze sester udělají dokonce lesbu. Těžko říci, zda to bude mít na seriál pozitivní vliv ...

30. 4. 2018Nejošklivější pánské účesy! Těmto vlasovým kreacím se vyhněte, pokud chcete ještě někoho sbalit

Nové epizody seriálu napsaly Jessica O´Toole a Amy Rardin. Příběh bude nakonec zasazen do současné doby (nikoliv do minulosti, jak bylo původně zamýšleno) a bude se soustředit na tři sestry žijící ve vysokoškolském městě, jenž záhy zjistí, že jsou čarodějky. TVLine odhalila, že nové postavy se budou jmenovat Macy, Mel a Madison. Producenti seriálu mají v plánu obsadit i roli Světlonoše, který se bude jmenovat Harry. Macy bude mít přítele Galvina a setkáme se i s ex přítelem Madison, Brianem. V současné době producenti hledají herečku, která by obsadila místo přítelkyně/partnerky Mel. Tato informace nám potvrzuje, že Mel se bude identifikovat jako lesba.

27. 4. 2018Octomilky velice rády ejakulují. Pokud nemají dostatek sexu, obrací se na alkohol

Macy je popsána jako vtipná, zapálená vědkyně s titulem z kvantové fyziky. Se svým přítelem se má stěhovat do Hilltowne v Michiganu. Má důvod domnívat se, že je sestrou Mel a Madison. Její moc je telekineze. Mel Pruitt by měla být silná, vůdčí osobnost s feministickým duchem. Je lesba a je vzdorovitě neomylná. Mel dokáže zastavit čas. Madison je pak nejmladší sestrou a je studentkou, atletkou. Je opakem své feministické sestry Mel, touží zapadnout mezi ostatní. Když zjistí, že je čarodějka, je z toho vyděšená. Madison dokáže slyšet lidské myšlenky.

Rozhodně jsme zvědaví, jak toto všechno dopadne. Původní seriál měl své kouzlo a možná proto byl i tak oblíbený. Můžeme se jen modlit, aby z "volného pokračování" nevznikl přeplácaný a nesmyslný paskvil, který se bude schovávat za speciální digitalizované efekty čar a kouzel, jak je tomu v poslední době zvykem. Dokonce i původní představitelka jedné ze sester, Holly Marie Combs (seriálová Piper) projevila na Twitteru své rozhořčení.

Holly kritizuje vznik nového srieálu, producenty nařkla, že původní seriál snad ani neviděli

Zdroj: attitude.co.uk, Twitter

Tomáš Boroš

Autor

Tomáš Boroš

Umělec s bohémskou duší, který se nebere až příliš vážně. Těžko se s ním pohádáte, ale lehce si z něj vystřelíte – na všechno skočí. Seriózní blázen a lidumil, co se neustále hledá, i když se nikdy nenajde. A ke všemu nedokáže rozeznat barvy. Zkrátka ztracený případ. 

E-shop