Konspirační teoretici zase blázní: Wake up, sheeple! Drahoš nás podprahově manipuluje morseovkou!

Jiřímu Drahošovi prý nestačí jen prznění malých chlapečků, spolupráce s STB a připravené vlaky s uprchlíky těsně za hranicemi. Web Tadesco.cz otevírá oči všem…

Jiřímu Drahošovi prý nestačí jen prznění malých chlapečků, spolupráce s STB a připravené vlaky s uprchlíky těsně za hranicemi. Web Tadesco.cz otevírá oči všem ovčanům: Drahoš nás podprahově manipuluje, abychom ho zvolili.

Některé druhy kampaně jsou vidět snadno. Třeba ty plakáty a billboardy Miloše Zemana, u kterých není pořádně jasné, kdo na ně dal peníze. Ale pozor, Jiří Drahoš s vámi prý hraje ještě horšího betla.

Baleárské ostrovy jsou rájem potápěčů, milovníků historie a gastronomie. Například ostrov Menorca si vás získá okamžitě!2. 6. 2022

Píská vám v uších? Zdá se vám, že před spaním slyšíte morseovku? Zní vám hudba v rádiu nebo v obchodních centrech najednou jinak? Můžou za to zednáři, sionisté a jejich kandidát Drahoš.

27066766 1987458264615930 3311994684851310654 n

Sionisti prý vytáhli těžký kalibr

To, co vám nyní zní v uších, je podprahové sdělení, které vysílá tajemný systém na ovládání lidstva, počasí, vesmíru a tak vůbec jménem HAARP. V překladu do lidštiny zní: „Volte Jiřího Drahoše“. Sionisté totiž chtějí na poslední chvíli strhnout výsledek voleb na stranu své oblíbené loutky z Akademie věd.

Jste informovaní? To nestačí, ještě není konec. I kdyby prý náš hrdý prezident Zeman vyhrál, NWO stejně plánuje volby zfalšovat na těsné vítezství Drahoše-Vrahoše-Ďábloše.

„Heterosexuální vztah byl důsledek macho komplexu,“ svěřil se gay muž z Prahy, který v sedmnácti letech počal se spolužačkou syna8. 7. 2022

LUI smeká všechny klobouky, čepice i paruky, které se v redakci najdou. Už jsme mysleli, že větší hloupost než ty, které doteď létaly po sítích, nelze vymyslet. Zdá se ale, že Tadesco jsme šeredně podcenili.

Každopádně bychom rádi věděli, co se v Tadescu kouří, šňupe, či píchá do žilky pod okem.

Zdroj:  Facebook, Tadesco a pravděpodobně i okena klystýrem