Rodrigo Alves alias Ken: Chtěl se opět vejít do oblíbených blezjrů, tak si nechal vyoperovat žebra

Rodriga Alvese, živoucího Kena s láskou pro skalpely, co „zkrášlují“ jeho vzhled, všichni moc dobře známe. Jeho obsese dokonalým vzhledem jej donutila…

Rodriga Alvese, živoucího Kena s láskou pro skalpely, co „zkrášlují“ jeho vzhled, všichni moc dobře známe. Jeho obsese dokonalým vzhledem jej donutila podstoupit již šedesátou operaci, aby se tak přiblížil ideálu krásy a hlavně, aby se cítil dobře ve svých oblíbených krejčovských blejzrech. Ano, přesně tak, nechal si vyndat žebra jen proto, aby se cítil lépe v krejčovských blejzrech. 

Zdraví prospívá nejen konopná mast. Do domácí lékárničky patří i kapsle a oleje CannaCare, které navíc obohatí i kuchyni24. 2. 2021

Aktuálně tvrdí, že trpí nesnesitelnými bolestmi poté, co lékaři provedli operaci, která se dříve prováděla jen a pouze u žen. Rodrigo doufá, že velmi nebezpečný postup mu pomůže cítit se více sebejistý v oblíbených blejzrech po té, co trpěl představou, že jeho postava se stala „beztvarou a velkou“.

Podmínky na pracovním trhu stále nejsou rovné pro všechny. Hlavní překážkou je pohlaví17. 3. 2021

Čtyřiatřicetiletý Ken si chtěl původně odstranit šest žeber, ale lékaři odmítli provést operaci v plném rozsahu, že rizika jsou příliš velká. Nakonec se smířil s tím, že se zbaví „pouze“ čtyř žeber. Hvězda sociálních médi tak prošla průkopnickou operací v Los Angeles. Stal se jediným mužem, který kdy tuto operaci podstoupil.

Ken1

Rodrigo si dokumentuje svá vyjmutá žebra před tím, než budou uložena pro další možné zákroky

Doktor Obeng dokonce živě vysílal tuto zkušenost na Instagramu, takže fanoušci mohli sledovat, jak bylo tělo Kena otevřeno. Odstraněné části těla je třeba skladovat tak, aby je Rodrigo mohl v budoucnosti použít, pokud bude potřeba další procedura či rekonstrukce. Celý zákrok vyšel „krasavce“ na 28 000 liber.

Ken2

Rodrigo po zákroku, opouští losangelskou kliniku

A jak to vidí Rodrigo? Ještě před zákrokem se vyjádřil: „Byl jsem zpočátku frustrovaný, protože jsem se opravdu chtěl vejít do svých oblíbených blejzrů, stejně jako předtím. Ale pokud bych si nechal odstranit šest žeber, mohlo by to ohrozit moje plíce.“ Pro letošní rok má jasný cíl: „Letos budu vypadat jako fitness model.“ My držíme pěsti, ať se to Rodrigovi povede, aby už na žádnou operaci nemusel. Čeho je moc, toho je příliš. Jsme rádi, že má rád alespoň své plíce.

Zdroj: pinknews.co.uk