FOTOGALERIE: Sexy model Petr Dočkal a jeho fotografie, které vás v těchto zimních měsících jistě zahřejí!

12. 1. 2018 13:00 Co se děje
FOTOGALERIE: Sexy model Petr Dočkal a jeho fotografie, které vás v těchto zimních měsících jistě zahřejí!

Jeden z nejúspěšnějších modelů, který slaví velké úspěchy v zahraničí. Jeho revírem je Dubaj, jeho tempo je vražedné, ale teď vážně. Jmenuje se Petr Dočkal a momentálně žije v Dubaji, ale na jednom místě moc neposedí. Miluje totiž cestování a aktivní život.

15. 6. 2018Komentář: Miloš Zeman spálil slavné obří červené trenýrky. Jako test inteligence novinářů včerejší akce neobstojí, jako kouřová clona ano

Petr pracuje v Dubaji pro známou leteckou společnost Emirates jako supervizor. Pro člověka, kerý miluje cestování, je to práce snů. Momentálně se toulá Austrálií, což můžete sledovat na jeho Instagramu.

5. 6. 2018Největší chyby při tvorbě hesel: nejen „heslo123“ je hloupý nápad. Odborníci sestavili žebříček bezpečnostních rizik, která číhají i na vás

"Jsem sám a zdaleka se do ničeho vážného nehrnu! Momentálně jsem asi v nejšťastnější fázi svého života," říká Petr Dočkal v jednom z našich rozhovorů (více zde). Naznačuje tak, že ve vztahu nic vážnějšího momentálně nehledá. Koukněte se do naší fotogalerie a objevte život tohoto modela.

Zdroj: Facebook.com

Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop