Zpěvák Ricky Martin do toho praštil, vzal si o třináct let mladšího malíře ze Sýrie!

12. 1. 2018 11:00 Co se děje
Zpěvák Ricky Martin do toho praštil, vzal si o třináct let mladšího malíře ze Sýrie!

I když se portorický zpěvák Ricky Martin (46) snažil ze začátku své kariéry svou homosexuální orientaci tajit, stejně mu to nevyšlo. Samotnému zpěvákovi se spolu s coming outem ulevilo, a když ve čtyřiceti našel svého životního partnera, syrského malíře Jwana Yosefa (33), jejich zpečetění lásky a vztahu už nic nestálo v cestě.

12. 6. 2018Prague Pride 2018: Jaký bude letošní program a od koho se očekávají protesty?

Ricky a jeho o třináct let mladší partner vstoupili do manželství pouze v kruhu svých nejbližších a v blízké době plánují velkolepou párty pro širokou rodinu a přátele. 

Šťastní tatínkové se svými dvojčaty na červeném koberci

Zpěvák musel jít ohledně svého sňatku s pravdou ven, když byl na toto téma osloven webem E! News, i když před nedávnem tvrdil, že až se to stane, vykřičí to do světa sám.

„Ano, je ze mě manžel. Ještě to pořádně oslavíme. Slíbili jsme si krásnou budoucnost a podepsali jsme všechny potřebné papíry,“ řekl.

21. 6. 2018RECENZE: Queens of the Stone Age včera ve Forum Karlín ukázali, kdo v rocku udává trendy

Pro pár se svatbou ani tak moc nezmění, partneři jsou totiž už perfektně sehraní, což ukazují při výchově devítiletých dvojčátek Mattea a Valentina, jejichž biologickým otcem je Ricky.

Zdroj: Instagram.com, E!News, Pinterest

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop