Proč heterosexuální muži za sex platí a gayové si ho většinou užijí zadarmo?

11. 1. 2018 13:00 Co se děje
Proč heterosexuální muži za sex platí a gayové si ho většinou užijí zadarmo?

V tomto článku se podíváme na to, jak to je se sexem u heterosexuálních a homosexuálních mužů. Je pravda, že heterosexuálové za něj mnohdy musí platit, zatímco gayové si ho užívají "zadarmo"?

V následujících větách se nebudeme bavit o starších mužích, kde se peníze se sexem spojují pravděpodobně častěji. Pojďme se spíše podívat na skupinu mužů cca od 18 do 40 let a předpokládejme (nebo aspoň doufejme), že jsou svobodní, a proto sex vyhledávají jinde než doma. Samozřejmě každý z nás má tuto fyzickou potřebu nastavenou a mnohdy to člověka už u počítače s kapesníčky nebaví. Mají při hledání nezávazného sexu homosexuálové větší výhodu a sex vyhledají snadněji než heterosexuálové, kteří za něj většinou zaplatí? Pravděpodobně ano!

10. 6. 2018Co je to nordická dieta? Podle expertů jde o nejzdravější stravování vůbec

Několik sexuálních průzkumů potvrdilo, že muži mají více sexuálních partnerů než ženy (samozřejmě existují výjimky). Pokud zůstaneme u porovnání mužů a něžného pohlaví, většinou je to tak, že pokud má muž za sebou hodně sexuálních partnerek, vypadá v našich očích lépe, zatímco na ženu se poté každý dívá skrz prsty. Otázkou však je, zda se muži pouze více nevychvalují a ženy o tom raději moc nemluví, aby nebyly hanlivě označovány. Pravděpodobně však stále platí, že muži jsou jaksi více sexuchtivější.

25398456 1472015346228505 4944954746783780456 o

V mnoha gay klubech se nachází darkroom, ve kterém probíhají tzv. rychlovky

Možná právě mužská sexuchtivost souvisí s vyšší promiskuitou u homosexuálů. Hovoří se o tom, že až 50 % dospělých homosexuálů má za sebou více než 500 sexuálních partnerů. Vlivná americké spisovatelka a socioložka Camilla Pagliová říká: "Gayové vyhledávají sex bez emocí, zatímco lesby často skončí u emocí a bez sexu."

11. 6. 2018FOTO: Tyhle fotky berou dech! Podívejte se na fotografie pořízené těsně před katastrofou!

Je pravdou, že se v tom určitá souvislost nachází. Jsme zkrátka muži, proto logicky, když si vezmeme dva homosexuály, je daleko snadnější se domluvit na sexu, než pokud je protějškem žena. "Homosexuálové mají tendenci mít více sexu než heterosexuální muži," říká americká sexuoložka Debby Herbenick. Dalším důvodem je to, že gayové umí o sexu lépe "vyjednávat", protože znají přesně všechny kroky, které musí udělat a které naopak můžou vynechat, aby se potkali na kávě a šli rovnou na věc (na kávu většinou ani nedojde). Zde se také projevuje jistá vynalézavost a představivost homosexuálů, kteří si pro taková setkání uzpůsobili či přímo vytvořili nejrůznější veřejná místa.

T0B1851 02

Podobně vypadají kluby pro heterosexuální muže, za sex s dívkou však muži zaplatí pořádné peníze

Ať už to jsou různé gay sauny, sex kluby, porno kina či některá místa přímo pod širým nebem. Dnes a denně se takto za účelem sexu setkává spousta homosexuálních mužů a jediné, co zaplatí, je vstupné (pokud vůbec). Podobné věci se můžou dít i mezi heterosexuály, kteří s holkami dovádějí například na záchodcích v klubu, ale i zde si homosexuálové vytvořili alternativu. Darkroomy přímo v gay klubech, kde je jenom tma a kluk si tam odvede kluka tzv. na rychlovku a netvoří tak zbytečnou frontu na záchod. Samozřejmě, že i pro heterosexuální muže existují podniky plné žen, erotické sauny apod., stačí se podívat na ulici Ve Smečkách, která navazuje na Václavské náměstí. Většinou zde však žádné holky z ulice, které přišly jen tak, nenajdou. Téměř vždy si za služby, které místní holky berou jako svou práci, pořádně zaplatí.

Zdroj: Psychologytoday.com, Thedailybeast.com, Betablog.org, Theguardian.com, Facebook.com, Pragueforadults.com

Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop