ROZHOVOR: Právník s titulem nejkrásnějšího muže Česka Tomáš Dumbrovský: "Na focení s Junkem jsem se připravoval, dvakrát denně jsem cvičil. Chtěl jsem do toho dát vše!"

11. 1. 2018 11:00 Co se děje
ROZHOVOR: Právník s titulem nejkrásnějšího muže Česka Tomáš Dumbrovský: "Na focení s Junkem jsem se připravoval, dvakrát denně jsem cvičil. Chtěl jsem do toho dát vše!"

Tomáš Dumbrovský (27) se kromě titulu nejkrásnějšího muže Česka pro rok 2014 pyšní ještě právnickým vzděláním. Je tedy jasné, že kromě pěkné tváře, vypracovaného těla a charismatu, oplývá tenhle sympaťák i inteligencí. Nyní navíc nafotil neuvěřitelné fotky s fotografem Milanem Junkem, kde se stylizoval do role gladiátora. Vy se na ně můžete podívat v naší fotogalerii!

3. 6. 2018Recept na domácí skvělou čokoládu hotovou za pět minut!

Tomáši, čím jste chtěl být jako malý kluk?

Od šesti let jsem hrál profesionálně hokej, takže hokejistou.

Vystudoval jste ale práva. Živíte se tedy jako právník?

Přesně tak, žívím se advokátní praxí, a když je čas, přivydělávám si modelingem. Jenže skloubit právo a modeling je dost náročné, takže vyhrává právo.

V roce 2014 jste vyhrál titul Muž roku. Jak na to vzpomínáte?

Vzpomínám na to moc rád. Byl to obrovský zážitek. Získal jsem mnoho zkušeností, hodně jsem se naučil a poznal opravdu mnoho lidí — mimo jiné i svou partnerku. (smích) Respekt Davidu Novotnému za to, že pořádá takovou skvělou akci!

Proč jste se vlastně do soutěže přihlásil?

Moje modelingová agentura mě oslovila, že by mě chtěli přihlásit do Muže roku, a já si říkal, proč ne. Litovat můžeš jenom toho, co jsi nezkusil. Tím se řídím!

Přece jen už je to nějaký čas, takže můžete bilancovat. Dala vám výhra něco do budoucího života? Otevřela vám někam dveře?

Bude to znít jako klišé, ale dala mi obrovské zkušenosti a zážitky. Otevřela mi dveře do světa modelingu. Díky Muži roku jsem dostal také hodně pracovních nabídek - focení, přehlídky, ale i charitativní akce.

Co dělá vítězka Miss všichni víme, jaké jsou ale povinnosti vítěze mužské soutěže krásy?

Musí tuto soutěž dobře reprezentovat, a to nejen v České republice, ale i na mezinárodní soutěži Mister International.

DSC 8767

Sexy bojovník Tomáš Dumbrovský

Tam jste se umístil na krásné bronzové příčce. Jak byste porovnal tyto dvě soutěže? Dá se to vůbec?

Velký rozdíl je v tom, že na Mister International letí jen vítězové svých zemí, takže člověk “soupeří” jen s vítězi.

Kam jste se za ty čtyři roky posunul? Co vás teď baví a naplňuje?

Absolvoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Palackého a musím říci, že mám vetší životní zkušenosti. Právo mě baví, ale snadné to určitě není. (smích) Člověk musí hodně pracovat a pořád se učit.

Co má člověk udělat, aby měl takové tělo jako vy?

Každý den cvičím CrossFit, a to už několik let. Také chodím na bikram jogu, tenis a v zimě na běžky. Jím zdravě, protože se pak cítím dobře a nejsem unavený. Mám to tak, že šest dní v týdnu jím zdravě a jeden den v týdnu mám tzv. “volný den”, tedy dám si všechno, co chci. Čokoládu, zmrzlinu, sladkosti. Mým největším hříchem je česká kuchyně. (smích) 

Právě jste nafotil velmi povedené a sexy fotky s Milanem Junkem. Připravoval jste se nějak na toto focení, odepřel jste si svíčkovou i ten jeden den v týdnu? (smích)

Děkuji za pochvalu! Ano, vzhledem k tomu, že na fotkách odhaluji opravdu dost, chtěl jsem se na to připravit. Dvakrát denně jsem cvičil a dodržoval jídelníček. Chtěl jsem do toho dát vše, aby to stálo za to.

Byl pro vás problém odhalit se před objektivem? Šel jste úplně do naha?

Vůbec ne, pokud je člověk model, tak si za chvíli zvykne.  Úplně do naha jsem nešel.

6. 6. 2018Fitness modla dneška Hannah Eden prozradila, jak se dostala od podlomeného zdraví, vzteku a depresí do vrcholné formy a změnila svůj život

Jak se vám s Milanem spolupracovalo?

Skvěle! Milan je velký profesionál a navíc hodný a sympatický člověk. Za mě patří mezi TOP fotografy v České republice. Má opravdu talent!

Zdroj: Milan Junek

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop