Kapesníčky do pohotovosti: Vychází první český erotický gay román!

Kapesníčky do pohotovosti: Vychází první český erotický gay román!

Erotiky je na knižním trhu spousta. Jenomže je to buď samá naivka, kterou její tajemný ctitel zasvěcuje do (doplňte si praktiku dle libosti), nebo naopak…
Petr Opršal Petr Opršal Autor
5. 1. 2018

Erotiky je na knižním trhu spousta. Jenomže je to buď samá naivka, kterou její tajemný ctitel zasvěcuje do (doplňte si praktiku dle libosti), nebo naopak zpověď zkušené rajdy. Teď je tu ale něco nového. Zapomeňte na glamour velkoměsta a připravte se na vůni potu, benzínu, jehličí a čerstvě posečeného sena.

Devadesátky, léto, vesnice a kluci, kteří většinu času tráví v lese s kuličkárnou, na silnici na motorce nebo jen tak na koupáku. Prostě prostředí, které asi dobře znáte, aspoň z léta u babičky. Nečekejte ale žádnou selanku. Autoři románu Vesnický závod, kteří píšou pod přezdívkami Leckdo a Full.of, slibují, že na to půjdou tvrdě. Ukázky, které si můžete přečíst na jejich stránkách, jim dávají za pravdu.

<Path> Kyberšikana dětí v Česku: Dcera poslala spolužákovi intimní fotku, chtěl za ni peníze nebo potěšení, vypráví matkaZdroj: LUI, Novinky.cz, Policie ČR, Linka bezpečí

Sami na svých internetových stránkách uvádějí, že čtenáři nemají čekat žádné náznaky, ani žádné schovky mezi řádky. Zároveň ale slibují vkusnou erotiku, uvěřitelné prostředí a příběh. Knížka vznikla na základě povídek, které autoři zveřejňovali online. Svým věrným čtenářům ale slibují, že i oni se mají na co těšit. Starý materiál bylo potřeba z gruntu překopat a přepsat. Román přeci jen klade vyšší nároky na postavy a jejich charaktery, na vývoj příběhu a tak dále. 

Kniha neobsahuje žádné fotky, ani kreslené panáčky, zato spoustu gay erotiky.

Kdy kniha vyjde? O tom rozhodnou samotní čtenáři. Již brzy bude startovat kampaň na crowdfundinngovém portálu HitHit. Pokud se vše podaří, příznivci erotiky pro pány a některé dámy najdou svůj výtisk v poštovní schránce v polovině dubna. 

<Path> Nevíte, co na sebe ke stromečku? Inspirujte se nejstylovějším mužem roku, Adamem Sandlerem. Outfity „à la bezdomovec“ zaujal celý světZdroj: blog.google, inputmag.com, theguardian.com, mrporter.com, highsnobiety.com

Autoři také vzkazují, že se příznivci nemusí bát zvědavých pošťáků či sousedek. Kniha by měla dorazit v neprůhledném obalu. Pro ty, kteří se bojí slepených stránek, mají zase jiný dárek. Nebudeme vás napínat - jsou to papírové kapesníčky.

Zdroj:vesnicky-zavod.eu

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Ondřej Brzobohatý musí čelit útokům od bývalé ženy.
OČIMA HETERÁKA

Očima heteráka: Kauza Brzobohatý. Tiffany Ritchbitch je na scéně, vítejte

Autor: Ctibor Jarkuliš
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Auto už nám dokáže připravit i oběd
CESTOVÁNÍ

Budoucnost, o které nesnil ani Jules Verne: Z elektromobilu se stala pojízdná powerbanka

Autor: Michal Černý
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková

E-Shop