Kapesníčky do pohotovosti: Vychází první český erotický gay román!

Kapesníčky do pohotovosti: Vychází první český erotický gay román!

Erotiky je na knižním trhu spousta. Jenomže je to buď samá naivka, kterou její tajemný ctitel zasvěcuje do (doplňte si praktiku dle libosti), nebo naopak…
Petr Opršal Petr Opršal Autor
5. 1. 2018

Erotiky je na knižním trhu spousta. Jenomže je to buď samá naivka, kterou její tajemný ctitel zasvěcuje do (doplňte si praktiku dle libosti), nebo naopak zpověď zkušené rajdy. Teď je tu ale něco nového. Zapomeňte na glamour velkoměsta a připravte se na vůni potu, benzínu, jehličí a čerstvě posečeného sena.

Devadesátky, léto, vesnice a kluci, kteří většinu času tráví v lese s kuličkárnou, na silnici na motorce nebo jen tak na koupáku. Prostě prostředí, které asi dobře znáte, aspoň z léta u babičky. Nečekejte ale žádnou selanku. Autoři románu Vesnický závod, kteří píšou pod přezdívkami Leckdo a Full.of, slibují, že na to půjdou tvrdě. Ukázky, které si můžete přečíst na jejich stránkách, jim dávají za pravdu.

<Path> „Už chápu, co lidé myslí tím, když říkají, že sex je skvělý,“ svěřil se muž, který po rozvodu zkusil pánskou placenou společnostZdroj: Anonymní respondent, redakce

Sami na svých internetových stránkách uvádějí, že čtenáři nemají čekat žádné náznaky, ani žádné schovky mezi řádky. Zároveň ale slibují vkusnou erotiku, uvěřitelné prostředí a příběh. Knížka vznikla na základě povídek, které autoři zveřejňovali online. Svým věrným čtenářům ale slibují, že i oni se mají na co těšit. Starý materiál bylo potřeba z gruntu překopat a přepsat. Román přeci jen klade vyšší nároky na postavy a jejich charaktery, na vývoj příběhu a tak dále. 

Kniha neobsahuje žádné fotky, ani kreslené panáčky, zato spoustu gay erotiky.

Kdy kniha vyjde? O tom rozhodnou samotní čtenáři. Již brzy bude startovat kampaň na crowdfundinngovém portálu HitHit. Pokud se vše podaří, příznivci erotiky pro pány a některé dámy najdou svůj výtisk v poštovní schránce v polovině dubna. 

<Path> Festivalová sezóna má i navzdory koronaviru co nabídnout – kam vyrazit za zábavou a kulturou?Zdroj:

Autoři také vzkazují, že se příznivci nemusí bát zvědavých pošťáků či sousedek. Kniha by měla dorazit v neprůhledném obalu. Pro ty, kteří se bojí slepených stránek, mají zase jiný dárek. Nebudeme vás napínat - jsou to papírové kapesníčky.

Zdroj:vesnicky-zavod.eu

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii
KULTURA

Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii. Nyní jeho dílo „Na konci světa“ objevil internet

Autor: Irena Piloušková
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop