Osmany Laffita prožije krušný týden v reality show Výměna manželek!

3. 1. 2018 07:00 Co se děje
Osmany Laffita prožije krušný týden v reality show Výměna manželek!

Málokdo by asi tipoval, že se někdo jako módní návrhář a designér Osmany Laffita nechá zlákat do televizního pořadu Výměna manželek. V této reality show si totiž dvě rodiny vymění na deset dní maminky. V případě Osmanyho a jeho partnera Guye půjde spíše tedy o tatínka.

3. 5. 2018Lidé, kteří si ze schránky na poštu vytvořili doslova umělecké dílo a výsledek je geniální

Vzhledem k tomu, že se díl se známým návrhářem natáčí právě v těchto dnech, vyplulo již na povrch, že Laffita se momentálně nachází v rodinném domku na vesnici nedaleko Kutné Hory v rodině se sedmi dětmi.

"Ta paní má mnoho dětí a Osmany se o ně teď stará. Sám jsem zvědavý, jestli neskončí v blázinci," strachuje se návrhářův životní partner.

2775277 frantiska moda policie karlovy vary celebrity cvancarova cadek osmany laffita bohdalova holubova schreibetr v0

Osmany Laffita s partnerem Guyem budou účinkovat ve Výměně manželek

Podle Bleskově.cz se ale prý jinak jedná o slušnou rodinu, která se o děti dobře stará a maminka, která si s Osmanym vyměnila místo, se u nich doma ve hvězdárně cítí jako v jiném světě.

O tom, že to bude velmi peprný a zajímavý díl, nemusíme v nejmenším pochybovat, své by o tom mohli vyprávět účastníci předchozích řad. Některým dokonce deset dní v jiné rodině rozbilo manželství.

14. 5. 2018„Do třiceti minut nebo zdarma!“ Víte v kterých zemích vám dovezou kokain rychleji než pizzu?

Jak asi zvádne život na vesnici spojený s péčí o sedm dětí včetně miminka vždy elegantní a noblesní módní návrhář, který navrhoval šaty pro takové hvězdy, jako je třeba Ivana Trump? To už brzy uvidíme!

Zdroj: Facebook.com

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop