K novému vydání LUI - "O HIV pozitivně" nyní dostanete knihu Svatý Pokoj zdarma. K dispozici je však pouze 100 kusů!

12. 12. 2017 10:30 Co se děje
K novému vydání LUI - "O HIV pozitivně" nyní dostanete knihu Svatý Pokoj zdarma. K dispozici je však pouze 100 kusů!

Svatý Pokoj Jana Rejfka je jakýmsi zamyšlením autora o hledání vnitřní rovnováhy a cesty k sobě samotnému. Jedná se o soubor motivačních textů v novém kabátě: klišé, která jsme slyšeli stokrát, autor převyprávěl vlastními slovy a vtisknul do nich svůj individuální odkaz. Tyto úvahy navíc doplňují fotografie, jejichž autorem je slovenský fotograf Peter ERZVO Zvonár, kterého pravidelným čtenářům magazínu LUI není třeba dlouze představovat.

14. 9. 2018Studie ukázala, že 89 procent lidí sdílí stejnou specifickou sexuální fantazii

Stodvacetistránková kniha se v obchodech běžně prodává za 500 Kč (není to tedy žádná brožurka), ale díky exkluzivní spolupráci s Janem Rejfkem vám ji nyní můžeme nabídnout zcela zdarma. Stačí si v našem e-shopu objednat nejnovější číslo magazínu LUI - O HIV pozitivně a vše vám doručíme až domů. Pamatujte však, že nabídka je skutečně limitovaná na pouhých sto kusů, takže kdo zaváhá, nepočte si.

[widgetkit id=3136]

Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop