Leoš Mareš rozdával předvánoční radost - začal u gay páru s ušlechtilým srdcem!

7. 12. 2017 07:00 Co se děje
Leoš Mareš rozdával předvánoční radost - začal u gay páru s ušlechtilým srdcem!

Leoš Mareš je nejen skvělý moderátor, ale také člověk, který umí udělat radost. Dostal za úkol najít mezi svými fanoušky takového, který si nejvíce zaslouží dostat chytrý náramek Samsung Gear Fit 2.

27. 6. 2018Tour ON THE RUN II: Beyoncé jako hlavní hvězda a Jay-Z spíše doplněk

Jak sám na Instagramu přiznal, zájem byl obrovský a přišla mu spousta námětů. On ale vybral po svém a jak jinak než velmi chytře. Ozval se mu totiž pan Petr s velmi ušlechtilou nabídkou, díky níž bude mít jeden dětský domov o devět tisíc bohatšího Ježíška.

"Ahoj Leoši, loni jsem mému příteli koupil k vánocům Gear Fit 2. Má rád sport a toužil po chytrých hodinkách. Tak mu je Ježíšek přinesl. Včera ale běžel ráno na bus do práce a jak chvátal, tak mu někde spadly z ruky. Je z toho smutný. Můžu mu koupit nové, ale už to nebude ono. Kdyby ti náááhodou jedny zbyly, mohl bys mu je dát jako dárek. A já bych mohl třeba koupit v té hodnotě dárky do dětského domova nebo azylového domu. Rád bych mu udělal radost, ale když mu je koupím znovu, nebude to ono. Takže kdyby náhodou..," napsal Leošovi Petr.

Mareš samozřejmě neváhal a fanouškovi se ozval s tím, že na jeho návrh přistupuje a že dá Petrovi vědět, pro jaký dětský domov má dárky koupit. 

Zanedlouho se na Instagramu Petra objevila fotka jeho šťastného partnera Jirky, který evidentně nové chytré hodinky - a ještě o level lepší než měl - obdržel. 

 

Příspěvek sdílený Petr (@p_j_prague),

 

"Jirka miluje Samsung, Leoš miluje Samsung. A Samsung dělá radost," okomentoval fotografii vysmátého přítele Petr.

24. 6. 2018Chcete se zbavit bolesti hlavy a úzkostí? Udělejte si domácí levandulovou limonádu!

Leoš byl evidentně ze setkání s gay párem nadšen, poznamenal totiž, že Petr i Jirka jsou skvělí a že jim děkuje za námět. 

Zdroj: Instagram

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop