Then&Now: Hollywoodští krasavci a otevření gayové. Jak vypadali v počátcích kariéry a kam až to dotáhli?

6. 12. 2017 10:00 Co se děje
Then&Now: Hollywoodští krasavci a otevření gayové. Jak vypadali v počátcích kariéry a kam až to dotáhli?

Není to tak dávno, kdy veřejný coming-out slavných hollywoodských hvězd znamenal v zábavním průmyslu kariérní sebevraždu. Máme ale štěstí, že nyní žijeme ve světě, kde bourání stigmat je na denním pořádku, společnost je otevřenější a vyoutovaných gay/les celebrit je mnohem více než kdy dříve. Připomeňme si tedy slavné hollywoodské gay krasavce ještě v dobách, kdy začínali své kariéry nebo dokonce z ještě dřív, když vlastně ještě netušili, že budou patřit mezi bohy hollywoodského Olympu.

3. 7. 2018Chcete vidět opravdový bizár? Tenhle Albánec neskutečně miluje značku Versace!

Matt Bomer

Matt Bomer

Naším prvním z vyvolených nemůže být nikdo jiný než samotný Matt Bomer. Texaský rodák se „vyoutoval“ v únoru 2012. Žije se svým manželem, Simonem Hallsem, a společně vychovávají tři syny. Zbožňuje fotbal, který si i rád zahraje. Stejně jako baseball a tenis. Hraje na kytaru a na 40 let vypadá pořád skvěle. Matta si můžeme vybavit z filmů jako je Magic Mike, Texaský masakr motorovou pilou nebo seriálů Glee, American Horror Story nebo Ve službách FBI. Od šibalského dětského úsměvu to Matt dopracoval až k vytesanému six-packu.

Colton Haynes

Colton Hynes

Hezoun Haynes se umí postarat o to, aby se o něm psalo, a to se nemusí ani moc snažit. Pochází z Kansasu a ve svých 29 letech si vzal svého přítele, floristu Jeffa Leathama, který je o 17 let starší. O jejich pompézní svatbě jsme vás již informovali. Věnuje se modelingu a z obrazovek ho známe ze seriálových rolí v Teen Wolf nebo American Horror Story. Hrál také v katastrofickém filmu San Andreas, v komedii Holky na tahu a „zaštěkal“ si i v Transfomerech. Ucházel se o roli Edwarda Cullena ze Stmívání, ale tu nakonec získal Robert Pattinson.

19. 6. 2018Instagram aktuálně ovládá nový typ uživatelů: Mikroinfluenceři. Stanete se jím i vy?

Luke Evans

Luke Evans

Britský herec s uhrančivýma očima, Luke Evans, nastartoval svou hereckou kariéru až ve svých třiceti letech, to ovšem nic nemění na faktu, že je nyní jedním z nejvyhledávanějších herců pro fantasy a dobrodružné snímky předních hollywoodských režisérů. S Lukem jsme se mohli setkat ve filmech Souboj Titánů, Rychle a zběsile, Kráska a zvíře či Drákula: Neznámá legenda. Jeho koníčkem je chov tropických ryb. Kdo by to byl řekl, že z pihovatého rošťáka vyroste britský elegán, který má charizma jako hrom.

Wentworth Miller

Wentworth Miller

Miller se sice narodil v Británii, ale dětství prožil v drsném Brooklynu. V jeho žilách koluje afro-americká, anglická, jamajská, ruská, francouzská a holandská krev. Z Princeton University má diplom z anglické literatury. V roce 2013 se veřejně „vyoutoval“. Wentworth se objevil v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, jednu z prvních hlavní rolí dostal ve snímku Lidská skvrna a vrcholu oblíbenosti dosáhl rolí v seriálu Útěk z vězení. Z malého klučíka to dotáhl až na 9. místo v anketě o nejžádanějšího svobodného mládence (magazín Out 2014).

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris

Neil je americký herec, režisér a zpěvák. Otevřený gay je od roku 2006, kdy vydal prohlášení pro magazín People. Se svým manželem, Davidem Burtkou, se vzali v roce 2014 v Itálii a vychovávají spolu dvojčata – syny. Neil už navždycky bude pro všechny neodolatelný sukničkář a alfa samec Barney Stinson, kterého ztvárnil v oblíbeném seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Angažuje se v divadle i muzikálu a je obrovským fanouškem magie. Od svých dětských let se ale příliš nezměnil.

{youtube}BhNkPVo05N0{/youtube}

Zdroj: newnownext.com, csfd.cz, Youtube

Tomáš Boroš

Autor

Tomáš Boroš

Umělec s bohémskou duší, který se nebere až příliš vážně. Těžko se s ním pohádáte, ale lehce si z něj vystřelíte – na všechno skočí. Seriózní blázen a lidumil, co se neustále hledá, i když se nikdy nenajde. A ke všemu nedokáže rozeznat barvy. Zkrátka ztracený případ. 

E-shop