Legendární Spice Girls hlásí návrat – i s Victorií Beckham. Nová TV show i album je „na spadnutí“

14. 11. 2017 08:00 Co se děje
Legendární Spice Girls hlásí návrat – i s Victorií Beckham. Nová TV show i album je „na spadnutí“

Podle informací britského bulvárního magazínu The Sun pracuje někdejší hvězda Spice Girls Mel C s bývalým managerem skupiny Simonem Fullerem na tom, aby dal skupinu v příštím roce opět dohromady. „Všech pět členek Spice Girls již od letošního léta vede tajnou domluvu ohledně znovuobnovení celého projektu a nakonec by vše mělo klapnout v roce 2018,“ uvedl pro The Sun zdroj, který si přál zůstat v anonymitě.

8. 6. 2018Podívejte se na reklamy, které byly zakázány ještě předtím, než došly do televize

Spice Girls by se pak měly během příštího roku zapojit do řady společných projektů, mimo jiné by se mělo jednat o speciální televizní show a také zbrusu nové album. Překvapivé je přitom především to, že nakonec údajně se vším souhlasila i Victoria Beckham, která se vždy, když se o návratu skupiny na výsluní uvažovalo, držela spíše zpět. Nemluvě o tom, že právě ona, stejně jako Mel C, která evidentně come back iniciovala, zbývající trojici systematicky bránila v tom, aby mohla s někdejšími hity skupiny vystupovat. Nyní se ale zdá, že je všem svárům konec a dámy vyslyšely hlasy fanoušků (…a peněz) a skutečně se společně vrátí na podia.

12. 6. 2018Německý pohon PENDIX - jezděte bez námahy!

Naposledy se všechny Spice Girls – Victoria, Mel C, Mel B, Geri a Emma – sešly v roce 2012 při příležitosti zahájení olympijských her v Londýně. Ačkoliv nelze čekat, že by se Spice Girls vrátily do koncertního kolotoče, v jakém se pohybovaly v devadesátkách (ostatně, všechny mají svých osobních a pracovních povinností až nad hlavu), rozhodně se fanoušci mohou začít těšit na vlnu hudební nostalgie.

{youtube}gJLIiF15wjQ{/youtube}

Zdroj: thesun.co.uk, metro.co.uk

Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop