Předseda strany Radostné Česko: "Pedofilové jsou něco jako sexuální upíři, ale nemohou za to"

Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční již tento pátek a sobotu. I proto se snažíme doslova "uhnat" zástupce politických stran, kteří nám ještě neřekli svá…

Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční již tento pátek a sobotu. I proto se snažíme doslova "uhnat" zástupce politických stran, kteří nám ještě neřekli svá stanoviska ke třem základním otázkám, které se týkají života LGBT komunity v České republice. Na poslední chvíli nás kontaktoval samotný předseda Radostného Česka Boleslav Buzek. Tato strana má ve svém programu všechny hity letošních voleb - zrušení EET, dostavbu dálnic, pozdržení přijetí eura a samozřejmě více peněz do školství a zdravotnictví. Kromě toho existuje také stejnojmenná hudební kapela - i ta má svůj první hit s názvem Sorry jako, Bureši! A předseda Buzek nám dal bezesporu nejoriginálnější, ale nutno uznat, že také nejliberálnější odpovědi, jaké jsme zatím četli.

Gay rodiče bojují o svoje děti. Dva tátové kvůli českým zákonům přicházejí o své děti vstupem na české území18. 2. 2021

LUI: Považujete registrované partnerství za dostatečné řešení, nebo byste se vyjádřil pro legalizaci stejnopohlavního manželství?

BB: Registrované partnerství je v pořádku a zařadili jsme se tímto mezi vyspělejší a tolerantní civilizace. Nejsem proti stejnopohlavnímu manželství, a to z důvodu povýšení těchto párů na úroveň plnohodnotné rodiny i pro případné adopce. Dnes může mít dítě uvedeno ve svém rodném listě u registrovaného partnerství pouze jednoho rodiče. V případě manželství oba dva.

LUI: S tím se pojí i problematika adopce; souhlasil byste s tím, aby si registrovaní partneři, potažmo homosexuální manželé, mohli společně adoptovat děti?

BB: Samozřejmě, daleko lépe je dítěti v rodině vychovávané s láskou než v ústavu.

Druhá místopředsedkyně Novotná se již proslavila na YouTube jako Drzá Klára, když se opřela do bývalého ministra financi Babiše

LUI: Velkým problémem, který trápí transsexuální lidi, je podmínka nucené sterilizace, aby jim byly vydány doklady, kde by bylo uvedeno opačné pohlaví. Stěžují si tak na to, že si stát vynucuje zbytečný chirurgický zákrok, který často přináší více škody než užitku. Souhlasil byste s tím, že by si lidé mohli úředně změnit pohlaví pouze na základě svého rozhodnutí, jako tomu je např. ve Švédsku?

BB: Zabývám se transpersonální psychologií a regresemi do minulých životů. Ohledně reinkarnací je zde i více důkazů, než že není. Z minulých životů si můžeme něco přinést. Je to např. fóbie nebo naopak nadání pro něco. Byl jsem např. svědkem, jak se na jedné ayahuascové ceremonii přes noc vytratila u jedné paní klaustrofobie. Ve vhledu do minulého života viděla, jak trpěla někde v hladomorně. Uvědomila si to a tyto negativní vzorce vymazala. Co se týče transsexuality nebo homosexuality, tak zde je to pravděpodobně tak, že pokud byl někdo v minulých životech např. desetkrát po sobě muž a nyní se narodí jako žena, tak je to většinou lesba nebo bisexuálka. Duše si zatím nezvykla, něco jako síla zvyku. Ale to je jenom můj názor pro odpověď k problematice transsexuálů. Jsem tedy pro, aby touhy lidské duše měly přednost před fyzickým tělem. Tedy aby bylo možné měnit pohlaví pouze úředně jako ve Švédsku. S tím ale souvisí i povolení adopce homosexuálními páry, aby nedocházelo k tomu, že si někdo změní pohlaví jenom kvůli možnosti adopce.

#LOCKDOWN trend: Muži si objednávají krejčího domů nebo do kanceláře. Profesionálové z krejčovství Blažek vám jsou po ruce téměř nepřetržitě26. 2. 2021

LUI: Vzdáleně s témate souvisí i problematika pedofilie. Skupina pedofilních lidí se na letošním festivalu Prague Pride dožadovala respektu od ostatních občanů. Podle nich nejsou všichni pedofilové nebezpeční zvrhlíci. Myslíte si, že by si zasloužili od státu podobnou pomoc, jaká je nabízena například kuřákům? Na ně bylo v poslední době nahlíženo spíše jako na "oběti" své závislosti, se zákazem kouření v restauracích však došlo spíše k trestání kuřáků za jejich zlozvyk.

BB: Při sexuálním styku (s láskou) dochází k výměně a vzájemnému načerpání se energií. Pedofilové jsou něco jako sexuální upíři, ale nemohou za to. Někteří jsou i nebezpeční, ale vyžadují také respekt a pomoc. Energii, kterou potřebují, mohou načerpat i jinými praktikami např. meditačními technikami netělesné tantry nebo i větším pobytem v čisté přírodě. Místo kriminálního porna s dětmi kreslenou náhradu. A samozřejmě bych doporučil něco víc, než to, kde končí možnosti tradiční psychiatrie. Tedy regrese, holotropní dýchání, popř. i nějakou ceremonii třeba s liánou duše ayahuasca. Přinejmenším si člověk uvědomí, proč se s tímto „prokletím“ narodil a může s tím dále pracovat.

velikost