Rozhovor s odborníkem přes přírodní oleje se zázračnými účinky, které dostanou i vás!

7. 12. 2017 11:46 Co se děje
Rozhovor s odborníkem přes přírodní oleje se zázračnými účinky, které dostanou i vás!

NATUREOILS.CZ zastupuje společnost dōTERRA, jenž garantuje stoprocentně kvalitní přírodní léčivé oleje. Každá dávka takového oleje projde deseti vědeckými testy předtím, než se dostane ke klientům, aby se zjistilo, zdali od původních dodavatelů z celého světa nedošlo k jakémukoli pochybení a jestli případně oleje nebyly pančované.

Mimo to také dodávají na trh například doplňky stravy v podobě tobolek, pasty na zuby, krémy na ruce, a sportovci jistě velice uvítají krémy na bolesti svalů. Navíc všechny tyto produkty díky přírodní bázi působí do několika sekund, maximálně minut.

Pane Cílku, co nám jako zákazníkům řekne označení CPTG, které vidíme na lahvičkách s oleji?

Toto označení znamená doslovně „certified pure therapeutic a je to vlastně oficiální označení toho, že tento produkt dosahuje té nejvyšší možné úrovně čistoty, potažmo kvality.

V přírodě je také možné, že dojdou některé zdroje, co se potom stane?

Pokud není dostatek zdrojů, a nemůže se tak na trh dostat kvalitní produkt, tak se zkrátka nevyrábí. Stává se běžně, že nějakou dobu, klidně půl roku až rok, jisté druhy olejů z nabídky zmizí, protože jednodušše nejsou. Naposledy se to myslím stalo s meduňkou, která je extrémně vzácná, a pak dochází k tomu, že není vždy k dostání.

Jakými způsoby se oleje dají užívat?

Velkou většinu lze jen rozetřít po pokožce, záleží na tom který a kvůli jakému problému ho zrovna používáte. Většinou se ale nanáší na místo bolesti, nebo zasaženou oblast - například při plísních. Dále se dají nakapat přímo do pusy, pití či jídla. Třetím způsobem, kterým lze oleje užívat, je jejich kapky vstřebávat pomocí ultrazvukového difuzéru. To si často lidé pletou s aromalampou, ale tak to není. Difuzér má nádržku na vodu většinou kolem dvou až pěti set mililitrů, kam stačí nakapat jednu až tři kapky oleje. Funguje na bázi elektřiny, přičemž produkuje tím, že vodu rozvibruje v relaxační páru a má tak mnohem pozitivnější a přínosnější účinky nežli aromalampa. Oleje jsou díky vysoké koncentraci extrémně silné, takže stačí většinou jedna až čtyři kapky, přičemž v jedné malé lahvičce jich je 380. Oleje tedy vydrží opravdu dlouho.

emotional aromatherapy kit high res image us english

Emoční sada

Které ostatní produkty doporučujete?

Rozhodně doporučuji pastu na zuby, kterou vyrábíme bez použití fluoridu a opět čistě přírodní, bez použití umělých látek. Navíc se pyšní mnoha desinfekčními účinky, což všichni zrovna u zubní pasty uvítají nejvíce.
Potom například naše pleťová kosmetika a krémy na ruce, které nejlépe čistí a hydratují pokožku, plus se dají použít ve spojení s kapkou esenciálního oleje a pak působí nejen mnohem příjemněji, ale i léčivě.

Který z vašich produktů byste vypíchl pro sportovce?

Samozřejmě každého, kdo chodí běhat, nebo cvičit do fitness centra, může čas od času postihnout nepříjemná bolest svalů. Právě pro takové případy tady máme směs Deep blue, která ať už v podobě oleje nebo krému uvolní okamžitě ztuhlou a bolavou oblast.Také je přímo pro tyto oleje a kosmetiku vyvinuta speciální masážní metoda, při které se používají naše produkty. Směs se jmenuje AromaTouch a používá se přímo pro tuto techniku. Existuje celá sada, jejíž produkty se používají v přesném pořadí a mají velmi hluboké relaxační a regenerační účinky.

Je ještě nějaká oblast, na kterou se soustředíte, a neřekli jsme si o ní?

Představte si, že ještě jedna je! Jde o ojedinělou řadu několika málo olejů, které pomáhají lidem pracovat s emocemi. Většina z nás v dnešní době funguje pod větším či menším stresem a tlakem a tyto oleje přesně vyhledají problém, který v sobě máte a sami byste na něj jen těžko přišli. Zhruba pět let firma společně s předními psychology a psychiatry vyvíjela tyto složky pro identifikaci emoce, kterou máte narušenou. Daná esence se totiž vážně propojí přímo s psychikou člověka. Tímto způsobem se pak můžete lépe vyrovnat například se ztrátou někoho blízkého, nebo získávat motivaci k dosažení svých cílů.

Zdroj: Kahava oleje
Advertorial

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop