Herci a lamači dívčích srdcí Langmajer s Dvořákem si zahrají mileneckou dvojici!

12. 10. 2017 13:30 Co se děje
Herci a lamači dívčích srdcí Langmajer s Dvořákem si zahrají mileneckou dvojici!

Jedni z nejcharismatičtějších českých padesátníků - herci Jiří Langmajer (51) a Jiří Dvořák (50) - se poprvé setkají na jevišti. A že to nebude představení ledajaké! Zahrají si milence!

[related-article] 

Jestli je někdo stoprocentně na ženy, jsou to Langmajer s Dvořákem, o jejich milostných eskapádách ví snad celý český národ, proto je s podivem, že právě oni dva si střihnou role herce Jeana Maraise a jeho partnera, básníka Jeana Cocteaua.

crop 533935 dvorak

Jiří Dvořák

„Seděli jsme takhle s Jirkou Langmajerem jednoho horkého letního dne na jednom mostě v Karlových Varech během filmového festivalu. Povídali jsme si a už nevím, kdo z nás se zeptal, proč jsme se spolu ještě nepotkali na jevišti,“ prozradil Blesku počátek spolupráce Dvořák a pokračoval: "Langoš ale hned začal kout železo, dokud bylo žhavé, a vymyslel společné představení v pražské Viole. A dopadlo to takhle."

[related-article] 

Divadelní představení Anděl v modrém bude mít premiéru už 17. října, tak na něj nezapomeňte zajít!

Zdroj: Facebook.co, Instagram.com, Pinterest.com

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop