Módní kritička Františka Čížková hlavní hvězdou přehlídky návrháře Michala Marka!

Mladý talentovaný módní návrhář Michal Marek se rozhodl svoji kolekci LOVE, jejímž hlavním motivem je svoboda a vlaštovka, která symbolizuje návrat, představit…

Mladý talentovaný módní návrhář Michal Marek se rozhodl svoji kolekci LOVE, jejímž hlavním motivem je svoboda a vlaštovka, která symbolizuje návrat, představit opravdu velkolepě. V zajímavém prostoru na Václavském náměstí uspořádal módní přehlídku, kterou si nenechaly ujít ani české celebrity, které móda zajímá.

[related-article] 

Nikoho tedy nepřekvapí, že se na akci objevil například zpěvák Sámer Issa, který dorazil přímo ze studia, kde finišuje práci na svém novém albu.

"Byla to úžasná a pestrá přehlídka, kde po dlouhé době nejaký mladý talent přinesl něco originálního a nadčasového," obdivoval kolekci zpěvák.

Kromě něj si show nenechala ujít ani zajíčky lovící Monika Štiková, která hlásala, že se ještě budeme divit, jaký pořad s ní televize chystá, nebo fotograf aktů Milan Junek, který objevil jednoho z modelů pro tuto show.

"Přehlídku LOVE hodnotím jako velice kvalitně provedenou. Líbil se mi nápad, drive i originální pojetí. Michalovu módu obdivuji, protože se snaží dělat něco, co tady v Čechách chybí. Má prostě cit a talent, to je můj dojem z toho, co jsem viděl," zhodnotil módní show Junek, který si akci opravdu užíval.

Začínající model Robert Býček si přehlídku také nemohl vynachválit a pěl ódy na návrháře, který mu dal šanci stát se také jedním z modelů.

"Ze včerejšího večera mám smíšené pocity, samozřejmě převládají ty pozitivní. Chvili mi trvalo, než jsem se rozkoukal. Všude profesionálové, sympatické modelky, kamery a sál plný celebrit. Občas jsem si říkal, co tady vůbec dělám? Musím ale říct, že jsem si to užil, nevím, jak večer probíhal z pohledu diváka, ale v backstagi panovala skvělá atmosféra a samotná přehlídka byla mým splněným snem." 

S večerem byl spokojený i samotný tvůrce, kterému se po mole prošel i známý tanečník Filip Jankovič, který si do Prahy odskočil ze slovenské show Trenčín město módy. Hlavní hvězdou však byla bezesporu módní kritička Františka Čížková, která už sice překročila šedesátku, ale dojetí z obrovského potlesku vestoje nedokázala skrývat.

"Musím říct, že jsem byl opravdu naprosto spokojený s celým průběhem přehlídky, přípravou i týmem lidí, kteří se podíleli na celé kampani," pochvaloval si spolupracovníky Michal Marek.

Michal Marek LOVE web 105 of 106

Františka Čížková s Michalem Markem

Na přehlídku má prý zatím samé pozitivní ohlasy, a to jak na oblečení, modely i modelky, tak i na atmosféru nebo hudbu. Můžeme potvrdit, že přehlídka byla velmi zajímavá a emoce v divácích jistě zůstaly ještě dlouho po závěrečném defilé.

"Velmi mile mě překvapil i zájem o mou tvorbu a když si vzpomenu na závěrečné defilé, kdy hosté stáli a tleskali, byl to úžasný pohled," popisuje atmosféru Michal Marek.

[related-article] 

Talentovaného mladíka jsme se zeptali i na to, co plánuje v nejbližsí době a jestli mohou zájemci kolekci vidět  ještě někde jinde.

"Určitě mohou, teď nás čeká ještě jedna módní přehlídka kolekce LOVE - už v sobotu 30. září v rámci YOUFESTU na pražském Výstavišti. V říjnu plánuji prodávat svou kolekci při otevření Designer Gallery na Chodově a pak bude následovat přehlídka na Moravě na akci Top Styl. Je toho dost, ale to je dobře," směje se návrhář.

Zdroj: Milan Junek, Michal Marek