Konečně víme, jak se Colton Haynes seznámil se svým snoubencem! Jejich love story začala (jako v klasické romantické komedii) na pařížském letišti!

13. 9. 2017 10:00 Co se děje
Konečně víme, jak se Colton Haynes seznámil se svým snoubencem! Jejich love story začala (jako v klasické romantické komedii) na pařížském letišti!

Herec Colton Haynes o sobě dává v poslední době často vědět. Nedávno zveřejnil na svém Instagramu snímky svého opáleného těla a v měsíčním světle se předvedl zcela nahý. Nyní fanoušky nechal opět nahlédnout do svého soukromí a sdílel až směšně romantický příběh o tom, jak se seznámil se svým snoubencem Jeffem Leathamem.

29letá televizní hvězda prozradila, že první osobní setkání se uskutečnilo na pařížském letišti. Jejich společnou příhodu se rozhodl sdílet při příležitosti oslavy Jeffových 46. narozenin.

„Hej! Nejsi náhodou Colton?“

Napsal: „Protože je @jeffleatham nyní v Paříži a navíc má narozeniny, chtěl bych je oslavit sdílením našeho příběhu o tom, jak jsme se seznámili... na tomto místě."

Jeff a já jsme se měli setkat již před čtyřmi lety díky našemu drahému příteli @valvogt. V té době jsme však každý žili na jiném místě, takže jsme se oba rozhodli, že naše setkání odsuneme (neodpustil jsem si však menší internetové slídění a musím říct, že Jeff mě už v té době zaujal)…"

„Později jsme náhodou na sebe narazili v letištním salónu v Paříži, kde mě Jeff doslova praštil taškou a vykřikl: ‚Hej! nejsi náhodou Colton?' Po 10 sekundách zírání na něj jsem si uvědomil, že je to láska na první pohled... Zmohl jsem se na pouhé: ‚Ahoj Jeffe', poté se mi nedostávalo slov, protože jsem oněměl úžasem."

„Takže po tom, co mě fyzicky naprosto uhranul, lol, pomohl mi odnést tašky do letadla. Seděli jsme jen tři řady od sebe. Vyměnili jsme si několik ubrousků se zamilovanými vzkazy a poté mi Jeff navrhl, abych si k němu přisedl. Od toho dne se můj život navždy změnil."

8. 6. 2018Podívejte se na reklamy, které byly zakázány ještě předtím, než došly do televize

„Neexistují slova, která by vyjádřila, jak milující, krásný a nadaný tento člověk je. A já jsem neskonale šťastný, že s ním můžu sdílet nejen jeho narozeniny, ale také svůj život. Jsi pro mě vším. Miluji tě. Šťastné narozeniny, boo bah."

zdroj: gaystarnews.com, Instagram

Lucie Osmanská

Autor

Lucie Osmanská

She loves lying on the beach and fresh coconuts so much that she decided to adopt Spain as her second home. Besides sunbathing she loves travelling, yoga, reading books and chocolate. She is an eternal optimistic (maybe it´s because she spends too much time in the sun). Does she also mention she has a weakness for shoes and is heavily dependent on hot chocolate flavored with cinnamon?  

E-shop