Neustálé zklamání ve snaze najít lásku? Máme 6 důvodů, proč je čtyřnohý Alík lepší parťák než váš přítel!

13. 9. 2017 09:00 Co se děje
Neustálé zklamání ve snaze najít lásku? Máme 6 důvodů, proč je čtyřnohý Alík lepší parťák než váš přítel!

Někteří z nás se po několika neúspěšných rádoby vztazích dostanou do fáze, kdy kašlou na lásku a chtějí být single. Možná jim to i vyhovuje. Nebo si to jen namlouvají a ve skutečnosti se vrací domů z práce, vybrečí se do polštáře a pak si sednou s lahví vína k nějaké americké romantické slátanině, aby provozovali citový sadomasochismus. Pokud právě k tomu inklinujete i vy, raději si pořiďte psa! Máme pro vás šest důvodů, proč bude právě čtyřnohý přítel lepší než další vztahové zklamání.

14. 6. 2018Neuvěřitelné fotky před a po aneb Pokud dokázali zhubnout tito muži, zvládnete to také

1. Pes vás nikdy nepodvede s žádným sexy „fuckboyem“

Alík vám rozhodně nebude v šatnách gymu okukovat cizí „nádobíčka“.  Ani nebude házet oplzlým očkem po jiných frajerech v sauně v naději na „ústní mytí“. Alík na vás bude pěkně čekat doma a jakmile se vrátíte, bude vám věnovat maximální pozornost, možná i větší, než byste zrovna potřebovali.

2. Pes vám nikdy nebude lhát

Alík nikdy nebude chodit pozdě domů a vymýšlet si neskutečné příběhy, aby zakryl tajnou schůzku s novým páníčkem. Alík by se cítil provinile a nahodil psí oči, stejně jako když rozkousal vaší oblíbenou botu.

3. Psi jsou mistři v mazlení

Psi jsou většinou chlupatější než lidé (s výjimkou „medvědů“ – mužů, ne zvířat) a jsou to takoví plyšáci, ke kterým se velice snadno můžete přitulit a nikdy vás neodmítnou. Mazlit se od rána do večera není problém.

6. 6. 2018Pokud hledáte partnera pro život, pak neztrácejte čas s MPI muži

4. Psi vás nesoudí

Pokud se ráno probudíte s gorilou za krkem, Alík vám rozhodně před obličejem nemává ocasem proto, aby vám vynadal, že si máte dát život dohromady, ale proto, že potřebuje ven - čůrat. Rozhodně vám nebude říkat, jak velkou ostudu jste v noci dělali.

5. Psi jsou nevyčerpatelným zdrojem „pusinek“

Alík nemá nikdy tak dlouhý a náročný den, aby po vás vyžadoval prostor a soukromí. Netrpělivě vás vyhlíží z okna nebo hypnotizuje dveře. A když se konečně ty dveře otevřou, můžete čekat uvítací párty a zahrne vás psími „pusinkami“.

6. Pes vás nikdy neopustí ani nevymění za jiného páníčka

Nikdy se nestane, že by vás Alík vyměnil za Evžena od vedle jen proto, že je chytřejší, úspěšnější, atraktivnější nebo vyzrálejší. Říká se tomu loajalita. I Alík si je vědom toho, že Evžen je divné jméno a hlavně je oddaný jenom vám, protože ví, že ho milujete.

Zdroj: hornetapp.com, dose.com, petfoodindustry.com, pinterest.com

 

Tomáš Boroš

Autor

Tomáš Boroš

Umělec s bohémskou duší, který se nebere až příliš vážně. Těžko se s ním pohádáte, ale lehce si z něj vystřelíte – na všechno skočí. Seriózní blázen a lidumil, co se neustále hledá, i když se nikdy nenajde. A ke všemu nedokáže rozeznat barvy. Zkrátka ztracený případ. 

E-shop