8 typů gay sexu, které by měl během života zažít každý gay

12. 9. 2017 15:00 Co se děje
8 typů gay sexu, které by měl během života zažít každý gay

Někteří lidé mají sexuální bucketlist. To jsem zjistila mravenčí investigativní žurnalistikou. Ba ne, zjistila jsem to omylem, vůbec jsem to vlastně nechtěla slyšet, ale už se to stalo. Každopádně dnes se podíváme na to, co mají na pomyslném bucketlistu ohledně sexu gayové. Tedy na „druhy“ gay sexu, které by každý gay během života měl mít. Ale půjde spíš o to, že jde o sexuální zážitky, které spíše většina homosexuálů během života "utrpí". To aby ti, kteří kariéru gaye (ano, říkejme tomu ambiciózně, to se nosí!) teprve začínají, věděli, co je čeká, nebo čemu se možná spíše chtějí vyhnout. Pokud jde o sex, který byste „měli mít“ (tím myslíme, že je to "žádoucí"), klidně můžete zůstat u posledního bodu. Ale nežijeme v ideálním světě, což už jste si asi bohužel stihli všimnout.

Tenkrát na hudebním táboře…

Nesmělé udýchané ochmatávačky na táboře, soustředění, v autě po plese, na záchodech na střední a tak. Ideálně ne v kabinetě učitele zeměpisu.  Zpětně už to možná nebudete hodnotit úplně jako sex, ale tehdy vám to přijde jako revoluce.

30. 5. 2018Netradiční party jen pro pány. Zajímá vás, co se skrývá pod označením „koňský trh“?

Zábavný opilý sex

Opilý sex může být velmi vášnivý nebo taky docela zábavný. Vodka vám také může říci, že chcete zkusit nějaké neotřelé praktiky, kterých při ranní „chůzi hanby“ budete litovat, protože chodit bude najednou velká sportovní výzva. Hlavně však nepřitakávejte sexu bez ochrany, fakt to za to nestojí.

Příšerný opilý sex

Máme na mysli situaci, když se na sex po pár minutách, subjektivně hodinách, urputné snahy o "cosi" raději svorně vybodnete. Nebo někdo usne. Nebo usnou včichni. Nebo se probudíte a všimnete si, že ostatní neusnuli a vy jste spolu s poduškami místo aktéra sexu spíše jeho dějištěm či okolností. Jsou z toho alespoň dobré historky.

7. 6. 2018Conchita Wurst opět šokuje: Po přiznání ohledně HIV všechny zaskočila svou neuvěřitelnou fyzickou proměnou. FOTO uvnitř

Sex na dovolené

Nebo o letních prázdninách. Jasně exotika. Někdo, koho už nikdy neuvidíte. Hlavně nezapomínjete na bezpečnost a to, že na některých místech písek a hmyzí zákusy mít prostě nechcete.

Sex s taťkou

Prosím vás, ne s vaším vlastním. Sex s někým starším vás může co do zkušenosti i výdrže partnera překvapit a obohatit. Jen se skrze něj nezkoušejte obohatit finančně, není to cool.

Sex se zajíčkem

Rozuměj s mladým klukem. Nezkušenost je pro někoho sexy. Nicméně nejděte po mládí za každou cenu. Ačkoli je právě mládí v gay komunitě tak nějak silně adorováno a přeceňováno, nakonec valná část chlapů chce mít vztah a ne se stát pomyslným strýčkem u střední, co čeká na svého kluka s pytlíkem bonbónů, peněz atp.

Sex, při kterém se ušpiníte

Netřeba zacházet do barvitých detailů. Stane se a nejde o předjezdce apokalypsy. Hlavně z toho nedělejte drama a berte to s humorem. Sprcha existuje.

Sex s mužem, kterého milujete

Každodenní, později každotýdenní, každoměsíční, nedej bože každoroční sex se stálým partnerem. Sex s někým, koho milujte, je prostě jiný. Ne technicky, nepřibude vám jako sexuální pomůcka růžový obláček. Jen je to prostě jiný pocit. Ten váš ani nemusí být žádný postelový závodník, který překoná všechny vaše předchozí milence, není to tenhle typ soutěže. Jenže to s ním bude jiné a vy se mu třeba u toho budete chtít i podívat do očí, nebo mu dát pusu. A nebude vám z toho divně, ale hezky. Chvíli si možná budete připadat jako patnáctka s čerstvým výtiskem Brava v batůžku, ale pak si uvědomíte, že je to prostě vážně hezké. A třeba i víc než to.

Foto: Pinterest.com

Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop