Jak spolehlivě poznáš BUZERANTA? Manuál pro odpůrce PRAGUE PRIDE, gayů a leseb

12. 8. 2017 15:00 Co se děje
Jak spolehlivě poznáš BUZERANTA? Manuál pro odpůrce PRAGUE PRIDE, gayů a leseb

Máš touhle dobou v roce napilno. Kromě kritiky Honsové, která snad to počasí věští z koule místo toho, aby ho za ty prachy, co určitě bere, řídila, musíš zuřivě klást na internet komentáře o tom, jaké nechutné teplo bude začátkem srpna v Praze, až tam dorazí ta čtyři procenta a budou ohrožovat upozorňováním na některá témata a svým veselím v ulicích tradiční rodinu a metaforicky cpát svoje rozkroky slušným skautům do obličeje.

Nicméně hejtovat na internetu nestačí. Musíš svůj despekt k lidem, kteří mají něco jinak než ty, projevovat i v ulicích opovržlivými pohledy, transparenty z programu Malování a hlubokými hláškami. Jenže poznat v ulicích buzeranta nebo buzerantku nemusí být tak snadné, jak si myslíš. Například na úvodním snímku z gay pride pochodu se v růžové košili baví dlouhé roky ženatý heterosexuální kanadský premiér Justin Trudeau, otec tří dětí, který se ženil v kostele. Jakoby se snad vůbec nebál, že ho někdo bude mít za buzeranta a že buzíci ohrozí jeho hezkou tradiční rodinu. Proto ti nabízíme krátkého průvodce, abys nenávistí neplýtval na zbytečných místech, když tě tradiční hodnoty potřebují jinde.

9. 7. 20183 aktuální trendy, které ovládají svět hubnutí pro léto 2018

Vizuál buzeranta

Buzerant je zženštilý a holý, tedy může postrádat ochlupení tam, kde by ho správný chlap měl mít – tedy všude. Pozor, zde hrozí záměna buzeranta s profesionálním plavcem. Nicméně plavat něco, co se jmenuje „motýlek“, je přiteplené samo o sobě, takže to nevadí. Buzerant bývá navoněn, ergo všichni muži, kteří nesmrdí, jsou podezřelí. Buzerant má často kabelku aka pánskou tašku. Sama potřeba mít zavazadlo je podezřelá, skutečný muž má všechno udržet ve své silné dlani. Buzerant nosí rád uplé oblečení, ideálně elasťáky. Pozor, zde hrozí záměna buzeranta se Supermanem. Buzerant by nejraději chodil všude na podpatcích, jenže na to nemá koule, a tak tomu dává průchod jen na úchylných pochodech hrdosti. Proto by se měly tyto zakázat. A taky karneval v Riu, tam je to snad ještě horší.

Vizuál buzerantky

Vizuální rozdíly mezi mužem a lesbou, kromě absence penisu, tu prakticky nejsou. Přesto se pokusíme některé znaky postihnout. Lesba mívá na sobě flanelovou košili, velké kalhoty, kšiltovku, raší jí knírek a je nesmírně tlustá. Pokud nesmírně tlustá není, je to jen proto, že nenávidí všechny muže, a tak je často pronásleduje po městě se sekyrkou, kterou nosí všude s sebou pro všechny případy. Lesby, co vypadají jako ženy, nejsou lesby, je to jen fáze, kdy dotčená čeká na toho pravého mužného prince z porna. Bisexuálky neexistují, je to jen večírková aktivita.

2. 7. 2018Ruský umělec proměňuje znečištěná auta v nádherná umělecká díla

Chování buzeranta

Buzerant nikdy normálně nechodí, buzerant hopká. Či se také vznáší nebo si to vykrucuje ulicí. Buzerant nemluví, buzerant přihřátě šišlá, pročež mu vůbec není rozumět, proto nemůžeš pochopit jeho argumenty a vést s ním kultivovanou debatu. Všichni buzeranti pracují jako kadeřníci nebo stylisté. Pokud tvrdí, že pracují jako něco jiného, pravděpodobně skrývají nějakou strašnou pravdu, třeba že neumí mikádo, že ztratili lubrikant, že se nemohou rozhodnout, jestli ten večer budou mamka, nebo taťka nebo je někdo zneužíval, když byli malí. Ostatně jinak by se z nich byli buzeranti nikdy nestali.

Jakmile se buzerant nebo buzerantka dostanou k jakékoli osobě stejného pohlaví blíže než na pět metrů, okamžitě po ní zatouží. Slušný buzerant začne takový objekt touhy ihned svádět a dělat mu návrhy, neslušný buzerant se na něj ihned vrhne a chce mu dělat fenku. Lesba se na nic neptá a dotčenou ženu odvleče do své jeskyně, protože lesby spolu ostatně začínají bydlet hned na prvním rande.

Chování buzerantky

Lesby jsou všechny drsné a sprosté a nesouhlas dávají najevo tím, že po tobě hodí pivo nebo popelník. Lesba nikdy neotevírá dveře, prochází skrz. Zde hrozí záměna lesby se Supermanem. Všechny lesby pracují jako programátorky, profesionální tenistky nebo dřevorubci. Co dělají lesby v posteli, je mystérium, protože nemají penis. Je pravděpodobné, že sedí obě celé dny na posteli a čekají, dokud nepřijde někdo jako ty, kdo penis má, a zachrání je. Lesby chtějí ukrást všechny vaše manželky. Leseb se bojí i Chuck Norris.

Je bohužel možné a velmi pravděpodobné, že většina buzerantů a leseb, které v životě potkáš, ba dokonce i těch, které můžeš vidět v průvodu Prague Pride, vůbec nebude splňovat popsané, a naopak některé osoby to místy splňovat budou a buzíci to vůbec nebudou. Je to matoucí, já vím.

Přesto je třeba i záškodně ukryté buzíky a lesby hejtovat. Že vlastně moc nevíš proč? No, protože Marcela z prasečáku říkala, že rodina je jedině to, když si chlap vezme ženskou a mají přesně dvě vlastní děti. A taky protože je to proti přírodě a v lese je přece hezky. Buzeranta a lesbu ovšem nikdy spolehlivě nepoznáš. Projevuj tedy preventivně despekt všem lidem, uleví to tvým osobním frustracím.

Neulevilo? Tak to zkus jinak.

Přijď se s námi v sobotu bavit do průvodu PRAGUE PRIDE, třeba tam na svoje frustrace zapomeneš a pochopíš, že někdo nosí na různé příležitosti kostým pro zábavu a ne pro ohrožení hodnot nebo ztvárnění svých tajných postelových tužeb. A že můžeš žít v klidu s ostatními lidmi a nemusíš žít proti nim.

Foto: Buzzfeed

Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop