Zpěvák Sámer Issa oslavil své narozeniny stylově na lodi! Kdo se na párty postaral o největší rozruch?

10. 8. 2017 13:20 Co se děje
Zpěvák Sámer Issa oslavil své narozeniny stylově na lodi! Kdo se na párty postaral o největší rozruch?

Zpěvák Sámer Issa oslavil své 32. narozeniny na pražské Náplavce a že to byl mejdan jak víno, to si můžete být jisti. Sámer, který před mega párty tři měsíce nepil a nechodil na mejdany, se držel i na svých narozeninách a s alkoholem to moc nepřeháněl.

14. 7. 2018VIDEO TÝDNE: Podívejte se na neuvěřitelné kousky zajímavých lidí

Celá akce se konala na lodi Captaina Morgana, kam dorazili hvězdě popřát přátelé, kamarádi a kolegové ze showbyznysu. Sámer stylově přijel v limuzíně, ze které společně s ním vystoupila i zpěvačka Leona Gyöngyösi a houslistka Pavlína Dubná. S oběma hudebnicemi si Issa samozřejmě střihl během večera duet. Kromě nich na oslavě zazářil i houslista Michael Hejč, který předvedl skvělé sólo před nadšeným publikem.

Poté, co Sámer dozpíval, začal se věnovat hostům a přebírat dary. Velkou radost mu udělala umělecká fotografie od Milana Junka, ale i ostatní pozornosti od přátel ze showbyznysu. Čím ho překvapila taková moderátorka Nikol Trojanová, televizní tchyně Monika Štiková, módní návrhářka Olga Rusaková nebo herec Petr Vojnar? 

„Dostal jsem toho opravdu strašně moc, od drahých hodinek, brýlí až po voňavky a snad sto flašek šampaňského a vodky,“ smál se bronzový vítěz první řady Superstar.

3600194  

Největší dar si každopědné nadělil on sám. Pořídil si nový byt v pražských Nuslích a chatu u Máchova jezera. Je vidět. že Issa dospěl a místo rozhazování za hlouposti myslí na svou budoucnost.

"Moji rodiče mě dlouho hnali do toho, abych investoval do nemovitostí. Tak jsem to konečně udělal. Vždyť první dva milióny jsem vydělal už v osmnácti a jeden milión jsem dal tatínkovi. Když člověk pracuje a funguje, tak ty peníze k němu jdou, ale nesmí nad tím tak moc přemýšlet," pochlubil se zpěvák.

O největší estrádu se tentokrát postaral otec Lea Beránka, který nebyl schopen pochopit, proč s ním nechtějí přítomná mladá děvčata flirtovat a dost nevhodně a sprostě jim to dával najevo a také zajíčky lovící matka Ornely Štikové, která se evidentně nemůže dočkat rozvodu s manželem. Takhle to vypadá, když děti pustí své rodiče na mejdan! Leo i Ornela by jim možná měli dát lekci slušného a vhodného chování, když jsou teď oba také sami rodiči a jistě jdou svým ratolestem tím nejlepším příkladem.

After párty se konala v hvězdném klubu Le Clan, kde se pařilo až do ranních hodin.

A jak se dnes zpěvák vyjádřil k celému večeru na sociálních sítích? "Byla to nejlepší narozeninová oslava, kterou jsem kdy měl! Děkuji Vám všem, kdo jste byli její součástí!"

7. 7. 2018FOTO: Jedenáctiletý chlapec z Nigérie maluje hyperrealistické portréty. Podívejte se s námi na jeho tvorbu!

My děkujeme za pozvání a ještě jednou přejeme Sámerovi jen to nejlepší, hodně zdraví, profesních úspěchů a ať mu jeho pozitivní předsevzetí vydrží co nejdéle! 

Zdroj: Milan Junek, archiv

 

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop