Pozdvižení ve světě HIP HOPU: Známý rapper se nečekaně vyoutoval jen pár dní po coming outu jiné popové hvězdy

11. 8. 2017 15:00 Co se děje
Pozdvižení ve světě HIP HOPU: Známý rapper se nečekaně vyoutoval jen pár dní po coming outu jiné popové hvězdy

Slavný rapper Eminem se vyoutoval jako homosexuál. Stalo se tak ve filmu Interview a nebylo to doopravdy. A byla to celkem legrace. Ve světě hip hopu jsou interpreti soudě dle jejich videí často přitahování zejména vozy značky Lamborghini, kuklami, nečekanými nesmyslnými výbuchy, neexistující závistí okolí, ulicí a trpí Tourettovým syndromem. Nicméně tato scéna nyní zažila i jeden skutečný coming out. Jako bisexául se vyoutoval dvacetiletý americký rapper Lil Peep.

9. 7. 2018Pravidelně konzumujte oříšky a budete plodnější, říká nová studie

Nešel na to nějak tajnosnubně, prostě na Twitteru napsal: „Ano, jsem bisexuální.“ A později dodal: „Kdo chce pusu?“. Fanoušci na jeho sdělení reagovali vesměs pozitivně a někteří byli ochotni přijmout i jeho líbací nabídku.

21. 6. 2018Operace prsou již dávno nejsou doménou žen. Kvůli prsům míří k plastickým chirurgům stále více mužů

Lil Peep, skutečným jménem Gustav Ahr, se pyšní 112 tisíci sledujících na Instagramu a 82 tisíci na SoundCloudu. Jeho hudební projev bývá popisován jako “post emo” nebo “new emo”.
Tento coming out přichází jen několik dní poté, co se jako bisexuální vyoutovala popová senzace devadesátých let - zpěvák Aaron Carter.

{youtube}3rkJ3L5Ce80{/youtube}

Foto: Instagram.com

Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop