Další gay boduje na české hudební scéně! Chcete vědět, kdo je Nathaniel Filip?

Nathaniel Filip je přední zpěvák českého šansonu, který koncertuje po celé republice posledních pět let. Od začátku vystupuje s vídeňským klavíristou Dr.…

Nathaniel Filip je přední zpěvák českého šansonu, který koncertuje po celé republice posledních pět let. Od začátku vystupuje s vídeňským klavíristou Dr. Alexanderem Döme a poslední rok i s profesorkou pardubické konzervatoře Irenou Holomkovou. Za sebou mají mnoho odehraných sólových koncertů a debutové album ,,My Way", které obsahuje slavné světové evergreeny.

Španělsko nejsou jen pláže a sluníčko, ale také dechberoucí historie. Slavná Svatojakubská cesta je jedním z mnoha důkazů18. 2. 2021

V současné době Nathaniel natočil nový videoklip k písni ,,My Own Space". Klip se natáčel v historickém Městském divadle v Jablonci nad Nisou. Píseň My Own Space je o lásce, i když ne až tak o té naivní a slepé, ale o té vyzrálé.

14682087 1281179181912963 7918916924103498466 o

Nathaniel v písni zpívá, jak moc svého partnera miluje, ale přesto jej prosí o trochu klidu a vlastní prostor k seberealizaci a možnosti být sám se sebou, mít možnost přemýšlet.

Trend zvaný elektromobilita aneb Co všechno byste měli vědět, než si pořídíte elektromobil či plug-in hybrid?8. 2. 2021

Sám zpěvák Nathaniel Filip žije již několik let ve spokojeném vztahu se svým přítelem. A jako všichni ostatní, tak i oni zažívají období radostná i neradostná, proto je možná tato píseň takovou reflexí jejich vztahu, kdy se oba milují a váží si jeden druhého a proto zjišťují, jak je důležité dát tomu druhému ten tolik důležitý vlastní prostor.

Zdroj: Facebook.com