Další gay boduje na české hudební scéně! Chcete vědět, kdo je Nathaniel Filip?

Nathaniel Filip je přední zpěvák českého šansonu, který koncertuje po celé republice posledních pět let. Od začátku vystupuje s vídeňským klavíristou Dr.…

Nathaniel Filip je přední zpěvák českého šansonu, který koncertuje po celé republice posledních pět let. Od začátku vystupuje s vídeňským klavíristou Dr. Alexanderem Döme a poslední rok i s profesorkou pardubické konzervatoře Irenou Holomkovou. Za sebou mají mnoho odehraných sólových koncertů a debutové album ,,My Way", které obsahuje slavné světové evergreeny.

Putin vykazuje známky temné triády, domnívá se odborník. Jaké další kroky dle psychologa ruský vůdce zvolí?18. 3. 2022

V současné době Nathaniel natočil nový videoklip k písni ,,My Own Space". Klip se natáčel v historickém Městském divadle v Jablonci nad Nisou. Píseň My Own Space je o lásce, i když ne až tak o té naivní a slepé, ale o té vyzrálé.

14682087 1281179181912963 7918916924103498466 o

Nathaniel v písni zpívá, jak moc svého partnera miluje, ale přesto jej prosí o trochu klidu a vlastní prostor k seberealizaci a možnosti být sám se sebou, mít možnost přemýšlet.

Sezóna klíšťat je tu: Jak se proti nim chránit? Repelenty podle virologa nestačí. Pozor bychom si měli dávat i na to, co jíme4. 4. 2022

Sám zpěvák Nathaniel Filip žije již několik let ve spokojeném vztahu se svým přítelem. A jako všichni ostatní, tak i oni zažívají období radostná i neradostná, proto je možná tato píseň takovou reflexí jejich vztahu, kdy se oba milují a váží si jeden druhého a proto zjišťují, jak je důležité dát tomu druhému ten tolik důležitý vlastní prostor.

Zdroj: Facebook.com