Podívejte se s námi, jak bydlí čtenáři LUI!

Podívejte se s námi, jak bydlí čtenáři LUI!

Samozřejmě nás vždy zajímalo, co za lidi nás čte, kde naši čtenáři bydlí, pracují nebo s kým a jak žijí, Rozhodli jsme se tedy vyvěsit výzvu, ve které jsme se…
Petra Járková Petra Járková Autor
2. 6. 2017

Samozřejmě nás vždy zajímalo, co za lidi nás čte, kde naši čtenáři bydlí, pracují nebo s kým a jak žijí, Rozhodli jsme se tedy vyvěsit výzvu, ve které jsme se nechali pozvat do vašich domovů, a na výsledek se můžete podívat právě teď.

<Path> Proč si pořídit luxusní automobil? Na trh právě přichází jasná odpověď!Zdroj: lexus.cz, YT Lexus Česká republika,

Jako první jsme zavítali do Dobříše, kde v rodinném domě žijí Pavel (26) a Robert (23). Kluci jsou spolu dva a půl roku a z toho rok v registrovaném partnerství.

„Při první příležitosti jsme zažádali o změnu příjmení na matrice, abychom ho měli stejné, takže se jmenujeme Černí,“ prozradil Pavel, který pracuje jako florista. Robert je zase vyhledávaným kadeřníkem. Výhodou tedy bylo, že si na svatbu všechny hosty učesal sám a Pavel pro změnu udělal květinovou výzdobu přesně podle svých představ.

Mladíci se seznámili při travesty show, kde Pavel dělal mužské křoví. Když se sestěhovali a vypiplali si byt, začali se nudit a poohlížet po nějaké chatě, kam by mohl uprchnout před ruchem velkoměsta. Partneři museli chalupu kompletně zrekonstruovat, chtěli ale svou svatbu oslavit už tam. To se jim podařilo, i když ještě v lehce drsnějších podmínkách.

Nyní už je však vše vyladěné do posledního detailu a my jsme si tak mohli užít slunné odpoledne v příjemném prostředí čítající mix provensálského, vintage a venkovského stylu.

<Path> Speciál LIVING 2/23 opět přináší pohled do soukromí našich čtenářů, informace o chování netradičních mazlíčků i zajímavé designové tipy!Zdroj: Redakce

Naše další návštěva vedla do pražského bytu dvojice Maxe (29) a Bena (31), kteří se seznámili před deseti lety v Belgii. Pak sice zkoušeli štěstí i v jiných částech světa, ale nakonec zakotvili v Praze a spolu.

„Byt jsme koupili před třemi lety a jeho úpravy zabraly hodně času. Na druhou stranu jsme tolik nespěchali, protože i náš plán, jak byt zařídit, se průběžně měnil,“ popisuje Max cestu za vysněným bydlením.

Původně chtěli mít hlavně stylové, moderní, luxusní a reprezentativní bydlení, v němž by šlo hlavně o image. Ale znáte to, člověk míní, osud mění. Oba mají naprosto odlišný vkus. Ben preferuje tradiční styl a Max je na industriální look. Ve finále tedy museli dojít ke kompromisu, který jim oběma vyhovuje.

V každém pokoji mají originální prvek, který si vždy jeden z nich prosadil. V jídelně jde o lustr z klobouků, v obýváku třeba zase o kovové prosklené dveře.

„Jde o určitý mix inspirace a vlastních nápadů. Nic, co jsme viděli, jsme neokopírovali. Spíš si to upravili podle sebe,“ shrnuje bydlení Max.

Dvojici úprava interiérů tak nadchla, že shání další nemovitost, kterou by mohli přetvořit k obrazu svému. Aktuálně ale budou muset své plány lehce odsunout, v New Yorku se totiž zasnoubili a čeká je svatba.

<Path> Zrcadla, ratan či metalické vzory. Co vše dle designérů do stylové ložnice rozhodně nepatří a jak chytře tvořit její interiér?Zdroj: thespruce.com, cuddledown.co.uk, insider.com, thesimplicityhabit.com

Jako třetí a poslední byt jsme navštívili ten na pražském Žižkově. Obývá ho Matěj Tomek (26), který si ujíždí na netradičních detailech, ty byly pro fotografy učiněným rájem.

„Tenhle byt žije pro nás, ne my pro něj. Nežijeme tu proto, abychom ukázali, že je všechno perfektní a že všechno má své místo,“ říká.

Myslí si totiž, že lidé s dokonalými byty něco skrývají. On prostě chce, aby bylo z atmosféry bytu poznat, jaký doopravdy je.

Matěj nežije ale sám. Bydlí s přítelem a spolubydlící. Nejvíce v bytě miluje tmavě červené křeslo, které by si z bytu odnesl, kdyby třeba hořelo.

Více zajímavých informací a krásných fotografií nejen ze života a bytů našich čtenářů se můžete dočíst v novém vydání časopisu LUI Living!

Zdroj: LUI Living

Populární
články

E-Shop