Syn Michaela Schumachera promluvil o vztahu s otcem a jeho vyhlídkách do budoucna!

19. 5. 2017 12:30 Co se děje
Syn Michaela Schumachera promluvil o vztahu s otcem a jeho vyhlídkách do budoucna!

Je to sice neuvěřitelné, ale od nehody automobilového závodníka Michaela Schumachera už uběhly celé tři roky. Ten v prosinci roku 2013 skončil po vážném zranění na sjezdovce ve francouzských Alpách ve velmi těžkém stavu v nemocnici.

11. 5. 2018Je intimita seniorů tabu? Ani náhodou! Cítí se sexy a sex provozují i ve věku, který rozhodně překvapí. A mnozí by se od nich mohli učit

Bohužel jeho stav se nepodařilo stabilizovat a v menších obměnách je již tři roky téměř stejný. Lépe řečeno, stejně vážný.

Rodina závodníka se obrnila mlčením a o Michaelově zdravotním stavu nepodávají žádné informace. Fanoušci a všichni lidé, kteří drží Schumacherovi palce, se tak dozví čas od času novinky pouze od známých rodiny a to ještě jen tehdy, když něco vypustí do éteru.

2297605 formule schumacher syn mick

Teď ale udělal výjimku syn legendárního automobilového závodníka a pro německý portál Bravo.de se svěřil se svým vztahem k němu.

„Můj otec je pro mě vzorem. Je nejlepší, můj idol. Chci být mistr světa Formule 1 jako on. To chce ale asi každý závodník,“ prozradil Mick, který je prozatím pouze pilotem Formule 3.

2. 5. 2018Soutěž Eurovision Song Contest je za dveřmi. Máme pro vás pět perliček z její historie

Věříme, že se mladý talent vydá úspěšně v otcových šlépějích a už teď se těšíme, kolik trofejí vybojuje a udělá tím celé rodině v této tíživé situaci radost.

Zdroj: Pinterest.com 

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop