Vstupte do světa rozšířené reality s novou mobilní aplikací LUI a užijte si další interaktivní obsah tištěného magazínu LUI BODY!

Vstupte do světa rozšířené reality s novou mobilní aplikací LUI a užijte si další interaktivní obsah tištěného magazínu LUI BODY!

Čtenářům i čtenářkám magazínu LUI je určena nová mobilní aplikace LUI, s jejíž pomocí je možné zobrazovat další interaktivní obsah spojený s tištěnými vydáními LUI. A to přímo na diplayích mobilních telefonů iPhone 6s a vyšší.
Redakce Redakce Autor
1. 3. 2019

Mobilní aplikace LUI umožňuje čtenářům zobrazit unikátní interaktivní obsah propojený s tištěnými vydáními magazínu. Mobilní aplikace LUI je zcela zdarma a čtenáři se díky ní mohou podívat nejen do zákulisí výroby magazínu, ale také na detailní 3D modely produktů a dalších objektů zveřejněných na stránkách tištěného magazínu. 

<Path> SLOVO ŠÉFREDAKTORA: Bilancování roku 2014, přání a poděkování našim čtenářům, vyhlídky do budoucna a pár rad na závěrZdroj:

Vstupte s aplikací LUI do světa tzv. augmentované reality (AR). Právě tato moderní technologie rozšířené reality umožňuje v reálném čase sledovat digitální prvky jinak lidským očím neviditelné. Díky AR technologii lze zobrazovat virtuálně např. 3D objekty, konkrétní produkty či rozličné doplňující informace, ať už obrazové, nebo i textové. Konkrétně v případě LUI app stačí kameru mobilního telefonu zaměřit na v magazínu označené stránky, které jsou na zobrazení skrze augmentovanou realitu designované, a prostřednictvím jejich nasnímání se vám otevřou nové LUI obzory.  

<Path> Mathias Lauridsen: Dánský supermodel, jehož sláva potkala na ulici!Zdroj:

Aplikace je určená pro zobrazení rozšířené reality obsahu tištěného magazínu LUI BODY. Interaktivní strany jsou: 1, 8, 21, 25, 29, 44, 88, 89, 94. 

Aplikaci je možné bezplatně stáhnout na Apple Storu po zadání klíčového slova LUI do vyhledávání. 

Pro více informací o aplikaci a v případě problémů prosíme napište na e-mail redakce@lui.cz

Zdroj: STOMP, s.r.o./LUI

Populární
články

E-Shop