Tohle jsou věci, které dnešní generace mladých lidí již nepozná. Pojďte si s námi zavzpomínat

Svět jde neustále kupředu a vyvíjí se úplně všechno. Snad nejvíc popředu jsou však technologie, které s každým rokem přijdou vždy s něčím novým a neuvěřitelným…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Facebook, Shutterstock, Bored Panda / 31. 1. 2019

Svět jde neustále kupředu a vyvíjí se úplně všechno. Snad nejvíc však pokročily technologie, které každý rok posunou hranice naší představivosti zase o kus dál. Zkuste se zamyslet, jak moc se technologie proměnily jen během vašeho života.

Dnešní generace „Z“ již neví, co jsou to diskety, ani jak se na přelomu tisíciletí stahovaly filmy třeba i 10 hodin. Netuší, jaká to byla senzace, když se na telefonu objevily polyfonní melodie a barevný displej a co se teprve dělo, když mobily začaly fotit...

20. 1. 2020„Lidé mají dnes fobii z tuků a kvůli tomu všichni trpíme,“ říká zakladatelka hnutí bojovníků proti dietám

Velmi populární bylo taktéž vypalování CD a DVD, dnes už většina nových počítačů nemá pro tyto disky ani čtecí mechaniku. Kdybychom se vrátili ještě o krok zpět - vzpomněli byste si na doby, kdy jste si nejnovější filmy chodili půjčovat do videopůjčoven?

7. 1. 2020Malý penis jako symbol inteligence a vysokého společenského statusu

Občas je hezké se takto nostalgicky zamyslet a vzpomenout si na dřívější časy. Zároveň to však někomu může přinášet trochu deprese, protože si člověk uvědomí, jak rychle vlastně  stárne.