Nová seznamovací aplikace nechá vaše kamarády, aby vám vybrali a sehnali partnera

Po druhém víně máte skvělou náladu a jste si jistá, že si večer s kamarádkami ohromně užijete a na tanečním parketu rozpoutáte horečku sobotní noci. Po čtvrtém…

Po druhém víně máte skvělou náladu a jste si jistá, že si večer s kamarádkami ohromně užijete a na tanečním parketu rozpoutáte horečku sobotní noci. Po čtvrtém víně začínáte být plačtivá a vaše nejlepší kamarádka se s vámi pere o mobil, aby vám zabránila psát bývalému, jak moc vám chybí, a připomíná vám, proč váš vztah skončil takovou katastrofou.

Ano, vaši kamarádi vás znají jako málokdo a vyslechli si již během let mnoho o vaší milostné historii a preferencích. Nebylo by tedy smysluplné, kdyby vám vlastně potenciálně vhodné protějšky vybírali právě oni?

Matěj Kretík o novinkách a aktuálních hrozbách sociálních sítí aneb Jak chránit své děti, ale i sebe22. 5. 2020

Na tuto otázku si pozitivně odpověděla mediální společnost Betches a vytvořila aplikaci s názvem Ship. Tato seznamka funguje právě na tom principu, že se zalogujete a pozvete kamarády do jakési své party a oni vám pak budou vybírat skrze tuto aplikaci podle nich vhodné potenciální partnery.

Jak udělat z dodávky obytný vůz aneb Neomezujte se jen na jedno místo dovolené a prozkoumejte celý svět, nebo rovnou vyzkoušejte dobrodružný „vanlife“24. 7. 2020

Zaregistrovat se můžete nejen jako single osoba, ale pokud chcete třeba pomoci kamarádce, zaregistrujete se jako „not single“ a pozvete ji do aplikace a už můžete lovit alespoň pro druhé a hrát si na cupida.

Reakce uživatelů jsou zatím vesměs nadšené na straně single lidí i dohazovačů s tím, že je to prostě skvělý nápad. Zda to v praxi opravdu bude mít kýžený účinek, ukáže jenom čas.

Zdroj: FOTO: Ship, Instagram