Nová seznamovací aplikace nechá vaše kamarády, aby vám vybrali a sehnali partnera

Po druhém víně máte skvělou náladu a jste si jistá, že si večer s kamarádkami ohromně užijete a na tanečním parketu rozpoutáte horečku sobotní noci. Po čtvrtém…

Autor: Nikol Šubrtová / Zdroj: FOTO: Ship, Instagram / 31. 1. 2019

Po druhém víně máte skvělou náladu a jste si jistá, že si večer s kamarádkami ohromně užijete a na tanečním parketu rozpoutáte horečku sobotní noci. Po čtvrtém víně začínáte být plačtivá a vaše nejlepší kamarádka se s vámi pere o mobil, aby vám zabránila psát bývalému, jak moc vám chybí, a připomíná vám, proč váš vztah skončil takovou katastrofou.

Ano, vaši kamarádi vás znají jako málokdo a vyslechli si již během let mnoho o vaší milostné historii a preferencích. Nebylo by tedy smysluplné, kdyby vám vlastně potenciálně vhodné protějšky vybírali právě oni?

1. 11. 2019DS 3 Crossback – francouzský elegán na čtyřech kolech

Na tuto otázku si pozitivně odpověděla mediální společnost Betches a vytvořila aplikaci s názvem Ship. Tato seznamka funguje právě na tom principu, že se zalogujete a pozvete kamarády do jakési své party a oni vám pak budou vybírat skrze tuto aplikaci podle nich vhodné potenciální partnery.

23. 8. 2019Začněte „šlapat“ hned teď! Jízda na kole má na tělo zázračné účinky

Zaregistrovat se můžete nejen jako single osoba, ale pokud chcete třeba pomoci kamarádce, zaregistrujete se jako „not single“ a pozvete ji do aplikace a už můžete lovit alespoň pro druhé a hrát si na cupida.

Reakce uživatelů jsou zatím vesměs nadšené na straně single lidí i dohazovačů s tím, že je to prostě skvělý nápad. Zda to v praxi opravdu bude mít kýžený účinek, ukáže jenom čas.