GALERIE: Tento tatínek se svým synem provádí neuvěřitelné kousky. Co by na to řekli sociální pracovníci?

Tvorba tohoto tatínka a jeho syna koluje internetem po celém světě, a to z důvodu zábavných snímků, které tento odvážný táta se svým synem pořizuje. Maličký…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Bored Panda / 30. 1. 2019

Maličký Ryan se narodil o několik týdnů dříve a dlouhou dobu tak musel zůstat v inkubátoru. Jeho otec se pak rozhodl, že i když se synek narodil předčasně, postaví ho rovnou do role dospělého muže, a tak s ním tvoří snímky, které jeho maličkého syna staví do role opravdového dospělého muže. Tvorba tohoto dua tak již koluje internetem a baví celý svět...

3. 6. 2019Lexus UX: Lexus má ve svých řadách nový luxusní crossover

Pořízení každé fotky trvá akčnímu tatínkovi v průměru 15–20 minut, ale ten čas za to stojí. Ze všeho nejdřív se musí připravit veškeré rekvizity, doladit oblečení, nastavit scénu a pak „bojovat“ se synem, aby pózoval tak, jak má.

Co na to říká jeho žena? Výsledek této vtipné aktivity se jí líbí, a tak s pořízením fotografií občas i sama pomáhá. Snímky sice nezřídka vypadají nebezpečně, a to třeba když malého Ryana vidíme se sekerou v ruce, ale rodiče ujišťují, že vše mají pod kontrolou. Například na fotce se sekerou byl tatínek také, ale poté se pomocí Photoshopu a úprav fotky doslova vymazal.

24. 5. 2019Misantrop ve Stavovském divadle navštíví svět umělců

Reakce lidí na internetu jsou v drtivé většině pozitivní a snímky jsou sdíleny po celém světě. Samozřejmě se však našli i tací, kteří měli trochu strach o chlapcovu bezpečnost, ale vzhledem k tomu, že se jedná o grafické úpravy, není proč se bát.

Rodiče se těší hlavně na to, až synovi všechny snímky ukážou, a to třeba v den jeho osmnáctých narozenin. Jaké to asi bude překvapení? Na ty nejlepší snímky malého „dospělého“ Ryana se podívejte v galerii níže.