Jak můžete dokonale změnit svou vizáž „obyčejnou“ úpravou vašich vousů? Podívejte se na skvělé mužské proměny

Co se týče péče o své tělo a vzhled, jsou v tomto ohledu daleko zodpovědnější ženy, tedy alespoň ve většině případů. Nicméně i muži mají mnoho možností, jak…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Bored Panda, Facebook / 28. 1. 2019

Co se týče péče o své tělo a vzhled, jsou v tomto ohledu daleko zodpovědnější ženy, tedy alespoň ve většině případů. Nicméně i muži mají mnoho možností, jak pečovat o svůj vzhled a vypadat lépe.

V dřívějších dobách tomu tak ještě nebylo, ale dnes už se velmi často setkáváme s promováním kosmetiky pro muže, kosmetických ošetření apod. Již neexistují čistě holičství, ale zrodil se trend tzv. barber shopů, kde se o vaše vlasy a vousy postarají perfektně a ještě vám mezitím nabídnou whiskey či doutník.

19. 2. 2020VIDEO + FOTO: Bolívie a Peru s báglem na zádech

Dnešní moderní muži si zkrátka péči o sebe mohou užít stejně jako ženy a nemají se proč stydět. Dříve to možná bylo tabu, ale těmto časům už dávno odzvonilo.

Co se vlasů týče, většina pánů ví, jak o ně správně pečovat. Pravidelně tak navštěvují svého kadeřníka, zanedbávat by ale neměli ani vousy, tedy pokud si je pěstují. Mít vousy nemusí nutně znamenat pěstovat si na obličeji chaotickou změť chloupků, které rostou do všech stran, můžete z nich totiž vytvořit dílo, které skvěle podtrhne váš obličej a přidá plusové body vašemu vzhledu.

1. 2. 2020Stavba domů prostřednictvím 3D tiskáren by mohla vyřešit krizi bydlení a pomoci potřebným

Pro inspiraci přinášíme několik obrázků proměn, abyste zjistili, co vše se dá s vousy provést a jakým způsobem je lze upravit, abyste vypadali zase o trošku lépe. Inspirace totiž není nikdy dost.