Přemýšlíte nad dokonalým doplňkem vašeho večírku? Vyzkoušejte "party zrcadlo"

Pořádáte firemní večírek, ples, velkou narozeninovou oslavu, svatbu či jinou společenskou událost? Rádi byste vaše hosty nadchli a zabavili nějakým zajímavým…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Party mirror / 23. 1. 2019

Pořádáte firemní večírek, ples, velkou narozeninovou oslavu, svatbu či jinou společenskou událost? Rádi byste vaše hosty nadchli a zabavili nějakým zajímavým programem? Vyzkoušejte nejmodernější fotokoutek v Čechách v podobě designového zrcadla.

„Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější?“ Tohle je jedna z otázek, na kterou vám interaktivní fotokoutek od Party mirror jistě odpoví, a dokonce vám k tomu i vytiskne důkaz v podobě fotky. Tento fotokoutek nejenže oplývá mnoha funkcemi, ale bude i skvělým designovým doplňkem vašeho eventu.

26. 4. 2019Období pikniků zahájeno: buďte styloví! Kromě koše s dobrotami a deky se vybavte trendy kloboukem!

Celý fotokoutek totiž tvoří jediné, 150 centimetrů vysoké zrcadlo s designovým rámem, které je schopno zachytit celou postavu. Uvnitř je schovaný fotoaparát a vy tak přímo během pořizování fotky uvidíte, jak u toho vypadáte. Party mirror tak kombinuje vlastnosti klasického zrcadla s moderními technologiemi.

Jen samotná fotka vám nestačí? Fotokoutek od Party mirror umí divy a díky dotykové technologii si můžete s fotkou pěkně vyhrát i po jejím pořízení. Můžete si tak fotku třeba podepsat, vložit do ní různé emotikony a podobně. Samozřejmostí jsou i nejrůznější tematické animace, takže ať už se jedná o vánoční, halloweenský či jakýkoliv jiný večírek, vše lze doladit na míru. Zrcadlo navíc s vašimi hosty komunikuje, a to hned v několika jazycích (včetně češtiny), díky tomu přitahuje velkou pozornost okolí.

Fotky si z tohoto party zrcadla můžete ihned ve vysoké kvalitě vytisknout a zároveň v ten samý okamžik sdílet na svůj mail. Objednatel fotokoutku navíc dostane celou sadu fotek v digitální podobě.

Hlavu si nemusíte lámat ani s pozadím a není tak třeba zabírat obrovský prostor na vašem eventu. Chytré zrcadlo má možnost klíčovacího zeleného pozadí, díky kterému se rázem můžete ocitnout pod vodou či ve vesmíru. Pozadí je možné vyrobit také na míru dle přání klienta.

19. 5. 2019Průlom v hubnutí a prevenci obezity: Kalorie z některých konkrétních potravin vadí více než jiné

Díky doplňkovému programu v podobě fotokoutku tak zařídíte, že si vaši akci budou všichni ještě dlouhou dobu pamatovat, navíc můžou všechny pořízené fotky dělat skvělým způsobem reklamu vaší společnosti. Fotky lze totiž na přání opatřit logem, firemními barvami či slogany. Lidé totiž mají tendenci tyto fotografie sdílet na sociálních sítích a vystavovat různě po bytě. Tím za vás doslova odvedou skvělou reklamní práci.

Není nic lepšího, než svým hostům umožnit odnést si z večírku krásné a veselé vzpomínky, navíc bez obav z toho, že by nebyli uspokojeni všichni. Již v rámci základního balíčku totiž Party mirror nabízí neomezený počet vytisknutých fotek a pro každého je v ceně také doprava fotokoutku do vzdálenosti 80 kilometrů od Prahy. Zjistěte více na webu Party mirror.

Podívejte se, kolik zábavy můžete s tímto fotokoutkem zažít: