Drobný zvyk, u kterého jsou mezi lidmi obrovské rozdíly: Jak často byste měli prát pyžamo?

Jsou témata, která probíráte s kamarády a kolegy velmi často. Co jste dělali o víkendu nebo třeba věci, které se týkají sportu a různých dalších zálib. O čem…

Autor: Nikol Šubrtová / Zdroj: FOTO: Instagram / 21. 1. 2019

Jsou témata, která probíráte s kamarády a kolegy velmi často. Co jste dělali o víkendu nebo třeba věci, které se týkají sportu a různých dalších zálib. O čem ale u pondělní kávy s kolegy poměrně logicky moc neklábosíme, je třeba to, jak často si kdo pere pyžamo. A překvapilo by vás, jak velké rozdíly v tomhle mezi lidmi jsou.

3. 5. 2019Jak vypadá skutečně zdravá stolice? A vážně potřebujete na záchodě dřepět?

Někdo si mění a pere pyžamo denně a cokoli méně by považoval za nechutné. Někdo v jednom pyžamu spí měsíc a žádné nepohodlí nepociťuje. Jaká je ale ideální doba, po které byste si měli pyžamo vyprat?

Podle Verity Mann, která je vedoucí institutu Good Housekeeping, je to jednou týdně, tedy po sedmi dnech nošení.

6. 4. 2019REPORT: První galerie skutečných nahých lidí na světě byla otevřena v Praze: Focení i doteky povoleny!

„Pyžama vydrží několik dní kvalitního spánku. Pokud se před spaním sprchujete, řekla bych, že vyprat jednou týdně bohatě stačí,“ uvádí k tomu. Nicméně i z tohoto pravidla existují výjimky. „Pokud se ve spánku hodně potíte, měli byste počet praní navýšit,“ popisuje Verity Mann. Stejně tak byste pyžama měli prát častěji, pokud jste nemocní, a samozřejmě si po uzdravení vzít čisté pyžamo a převléci postel i peřiny a polštáře.