Další ročník Muže roku se blíží. Kde se můžete přihlásit a kdo soutěž vyhrál v minulých ročnících?

Muž roku je soutěž krásy, která se pravidelně koná již od roku 2000. Jejím pořadatelem je David Novotný, který je v současné době také držitelem licencí mnoha…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Muž roku / 18. 1. 2019

Muž roku je soutěž krásy, která se pravidelně koná již od roku 2000. Jejím pořadatelem je David Novotný, který je v současné době také držitelem licencí mnoha mezinárodních soutěží, díky kterým mohou čeští muži reprezentovat naši zemi i v zahraničí.

Již zanedlouho se budou konat castingy k letošnímu ročníku soutěže, a to konkrétně ve středu 23. ledna (od 16:00 do 19:00), v sobotu 23. února (od 10:00 do 15:00) a poslední v sobotu 6. dubna (od 10:00 do 15:00).

20. 5. 2019Věci, které byste určitě neměli dělat na prvním rande: Zapomeňte na lhaní, řeči o ex-partnerech a telefon raději nechte v kapse!

Pokud byste se chtěli castingu zúčastnit, případně kolem sebe máte někoho, o kom si myslíte, že by mohl být adeptem na dalšího Muže roku, stačí se v uvedené termíny dostavit do agentury CAST ME (Janáčkovo nábř. 885/3, Praha 5), případně se můžete přihlásit také prostřednictvím webového formuláře na webu http://www.muzroku.cz/.

Na webu najdete také spoustu fotek a videí z minulých ročníků, takže pokud stále nemáte dostatek odvahy, můžete se alespoň podívat, o čem soutěž doopravdy je. Třeba se rozhodnete, že do toho nakonec půjdete.

26. 3. 2019Debata o manželství pro všechny: bizarní vize o zoofilii či pedofilii, slova zastání od Karly Šlechtové a "tradiční rodina" jako univerzální argument

Soutěže se každoročně účastní muži z nejrůznějších oborů. Nejedná se tedy vždy o profesionální modely. Soutěž láká na spoustu výher, v rámci kterých jsou výhercům slibovány i kontrakty s různými značkami, módní přehlídky, různá natáčení a reprezentace na soutěžích v zahraničí.

Ze všech přihlášených porota vybere dvanáct finalistů, kteří se pak proti sobě utkají na finálovém večeru, který se již pravidelně koná v Náchodě. Pojďme si v galerii níže připomenout výherce z minulých ročníků. Který z nich se vám líbí úplně nejvíc?