Zdají se vám ceny nemovitostí v Praze příliš vysoké? Podívejte se na tento nejdražší byt světa

Zajímá vás, jak vypadá vůbec nejdražší byt na světě a co všechno v něm najdete za vymoženosti? Pojďte se spolu s námi na chvíli zasnít a na takový byt se…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Tour Odeon / 16. 1. 2019

Zajímá vás, jak vypadá vůbec nejdražší byt na světě a co všechno v něm najdete za vymoženosti? Pojďte se spolu s námi na chvíli zasnít a na takový byt se podívat. Rekordman mezi nejdražšími byty se momentálně nachází v Monaku.

Tento luxusní byt se rozkládá v ikonickém mrakodrapu Odeon Tower, který se chlubí výškou 170 metrů a nabízí úžasný výhled na Francouzskou riviéru. Ne nadarmo tento luxusní byt nese název Sky Penthouse. V tomto bytě se totiž cítíte doslova jako v sedmém nebi.

6. 4. 2019Soutěžte s LUI o vstupenky na pražskou show v rámci RuPaul´s Werq the World tour!

Za cenu cca 335 milionů dolarů (cca 7,5 mld. Kč) získáte obytný prostor o velikosti 3 500 metrů čtverečních, který se rozkládá na pěti podlažích. Na každém patře je do detailu vybavená kuchyň a z taneční místnosti vede skluzavka přímo do nádherného střešního bazénu, z kterého máte výhled na celé Monako. K bytu náleží také osobní řidič, osobní kuchař, nonstop concierge servis a tři ložnice pro personál.

V celém komplexu se nachází spousta dalších bytů a jen cena za parkovací místo se zde vyšplhá klidně na cca 330 000 dolarů (cca 7,4 milionu Kč), což je cena, za kterou byste si bez problémů pořídili krásný byt v Praze.

Ačkoliv byste si možná nemysleli, že se nejdražší byt bude nacházet právě v Monaku, je to tak. Monako patří mezi jedny z nejluxusnějších částí světa. Na ulicích tam můžete vidět ta nejdražší auta a v místních přístavech stojí jachty za stovky miliard dolarů. Není tedy divu, že se developeři rozhodli postavit takový projekt právě zde.

11. 4. 2019Rádi cestujete, ale nemáte dostatek financí? Existují i způsoby, jak cestovat téměř zadarmo

Baví vás internetový design? Můžete říct, že bydlíte stylově? Ozvěte se nám a buďte součástí dalšího vydání magazínu LUI Living. Přijede k vám jeden z našich redaktorů a fotografů, udělá s vámi krátký rozhovor, váš byt nafotí a pak už se objevíte na stránkách magazínu LUI Living po boku našich hvězd. Pište na janw@lui.cz.

Podívejte se na video z mrakodrapu Tour Odeon: