Zdají se vám ceny nemovitostí v Praze příliš vysoké? Podívejte se na tento nejdražší byt světa

Zajímá vás, jak vypadá vůbec nejdražší byt na světě a co všechno v něm najdete za vymoženosti? Pojďte se spolu s námi na chvíli zasnít a na takový byt se…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Tour Odeon / 16. 1. 2019

Zajímá vás, jak vypadá vůbec nejdražší byt na světě a co všechno v něm najdete za vymoženosti? Pojďte se spolu s námi na chvíli zasnít a na takový byt se podívat. Rekordman mezi nejdražšími byty se momentálně nachází v Monaku.

Tento luxusní byt se rozkládá v ikonickém mrakodrapu Odeon Tower, který se chlubí výškou 170 metrů a nabízí úžasný výhled na Francouzskou riviéru. Ne nadarmo tento luxusní byt nese název Sky Penthouse. V tomto bytě se totiž cítíte doslova jako v sedmém nebi.

22. 2. 2019„Kdo vlastně jsem a o co se snažím?“ Takovou otázku si lidé s hraniční poruchou pokládají denně

Za cenu cca 335 milionů dolarů (cca 7,5 mld. Kč) získáte obytný prostor o velikosti 3 500 metrů čtverečních, který se rozkládá na pěti podlažích. Na každém patře je do detailu vybavená kuchyň a z taneční místnosti vede skluzavka přímo do nádherného střešního bazénu, z kterého máte výhled na celé Monako. K bytu náleží také osobní řidič, osobní kuchař, nonstop concierge servis a tři ložnice pro personál.

V celém komplexu se nachází spousta dalších bytů a jen cena za parkovací místo se zde vyšplhá klidně na cca 330 000 dolarů (cca 7,4 milionu Kč), což je cena, za kterou byste si bez problémů pořídili krásný byt v Praze.

Ačkoliv byste si možná nemysleli, že se nejdražší byt bude nacházet právě v Monaku, je to tak. Monako patří mezi jedny z nejluxusnějších částí světa. Na ulicích tam můžete vidět ta nejdražší auta a v místních přístavech stojí jachty za stovky miliard dolarů. Není tedy divu, že se developeři rozhodli postavit takový projekt právě zde.

22. 2. 2019„Duševní problémy novopečených otců jsou přehlíženy,“ bijí na poplach lékaři a varují před poporodními depresemi mužů

Baví vás internetový design? Můžete říct, že bydlíte stylově? Ozvěte se nám a buďte součástí dalšího vydání magazínu LUI Living. Přijede k vám jeden z našich redaktorů a fotografů, udělá s vámi krátký rozhovor, váš byt nafotí a pak už se objevíte na stránkách magazínu LUI Living po boku našich hvězd. Pište na janw@lui.cz.

Podívejte se na video z mrakodrapu Tour Odeon: