Spice Girls pracují na comebacku naplno – všechny budou superhrdinkami v animovaném filmu

11. 1. 2019 08:00 Co se děje
Spice Girls pracují na comebacku naplno – všechny budou superhrdinkami v animovaném filmu

Do jisté míry legendární skupina Spice Girls, která se stala hudebním symbolem devadesátých let, bere svůj comeback skutečně z gruntu. Kromě toho, že turné, na které se skupina rozhodla vyrazit letos v létě, se již úspěšně vyprodalo, Simon Fuller, který dělá zpěvačkám managera, v rozhovoru pro časopis Billboard prozradil, že koncerty rozhodně nic nekončí. „Skupina Spice Girls plánuje spoustu vzrušujících věcí, a to včetně animovaného filmu.“ A nebude to ledajaký animák – hrdinkami budou samy Spice Girls, které budou mít superschopnosti.

10. 1. 2019Nakupujete pod vlivem alkoholu? Podívejte se na ty nejlepší opilecké koupě, které se kdy lidem podařily

Spice Girls se společně na pódia vrátí po šesti letech, kdy vystoupily na závěrečném ceremoniálu olympijských her v Londýně (2012). Na klasické turné pak dámy vyrazily naposledy v roce 2007. I to bylo velmi úspěšné, právě proto manager Fuller úspěch aktuálního comebacku do jisté míry čekal. „Poptávka po turné, na které Spice Girls jely naposledy, byla obrovská. Abych byl tedy upřímný, ačkoliv úspěch turné, které je v plánu ne letošní léto, je fenomenální, trošku jsem jej očekával,“ uvedl. Spice Girls v rámci tohoto projektu plánují šestici koncertů, první se uskuteční 1. června 2019 v Manchesteru, následovat budou show v Coventry, Sunderlandu, Edinburghu a Bristolu a samozřejmě Londýně, kde skupina turné zakončí.

9. 1. 2019Sedm rad, jak vypadat mladší, aniž byste museli utratit mnoho peněz

Kromě koncertování (do nějž se nakonec nezapojí Victoria Beckham) však „Spajsky“ v kompletní sestavě plánují celovečerní film, a to rovnou superhrdinský. Nejenže hlavními postavami budou kreslené „Spajsky“, ale zároveň jim propůjčí i své hlasy. A budou disponovat „dívčí silou“, přičemž každá bude odpovídat osobnosti svého reálného předobrazu. Samy Spice Girls jsou z celého projektu naprosto nadšené a věří, že bude mít globální dosah. Snad se tedy výroby ujmou zkušení tvůrci, jelikož předchozí filmový projekt Spice Girls – Spice World – byl docela propadák.

Zdroj: billboard.com, variety.com
Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop