Co si na profil dávat a co ne: Největší seznamky zveřejnily překvapivý seznam nejvíce sexy prací

Ano, tak v dětství jste snili o tom, jak budete jako Indiana Jones, a teď dny prostojíte u kopírky, plotny, nebo zíráním do tváře zákazníkům, kteří mají někdy…

Autor: Nikol Šubrtová / Zdroj: FOTO: Instagram, Youtube / 10. 1. 2019

V dětství jste snili o tom, jak budete jako Indiana Jones, a teď dny prostojíte u kopírky, plotny, nebo zíráním do tváře zákazníkům, kteří mají někdy tak přátelské výrazy a požadavky, že máte chuť je obejmout… kobercem. A vystrčit ze dveří. Nicméně nezoufejte. I práce, o kterých byste to neřekli, vám alespoň mohou nahnat body u potenciálních partnerů.

Platforma Badoo, kde seznámení hledá více než tři sta milionů lidí, totiž aktuálně zveřejnila seznam těch nejvíce pozitivně hodnocených (v řeči např. Tinderu „doprava swajpovaných“) povolání. Průzkum probíhal mezi uživateli ve věku 18 až 30 let.

9. 4. 2019„Hadí jazyk je nečekaně populární,“ popisuje trendy v úpravách těla odbornice na tělesné modifikace

Dle Badoo je u mužů povoláním, které vás učiní při seznamování nejatraktivnějším, světe div se, šéfkuchař. Druzí skončili páni inženýři a dále za nimi podnikatelé, pracovníci v marketingu a umělci. Pro ženy pak byla nejvíce chtěnou profesí práce kadeřnice. Druhé místo obsadily zdravotní sestřičky a za nimi v závěsu skončily právničky, podnikatelky a učitelky. Ano, u žen to zní trochu jako rozvržení typických rolí z porna, ale třeba to nesouvisí…

Než ale případně umažete uvedení svého příliš málo sexy povolání ze svého profilu, zadržte. Nedávno totiž dělal podobný průzkum Tinder a jeho uživatelé za nejvíce žádoucí a sexy povolání pro muže zase vyhodnotili práci pilota a u žen zvítězila fyzioterapeutka (opět vhodné „porno povolání“ pro ženu, ale ne, nemusí to souviset).

13. 4. 2019Muži v oblecích spí houfně na ulicích a je to úplná normálka. Japonce drtí k smrti nesnesitelné pracovní nasazení

Aby zmatení nebylo málo, seznamka Match.com v průzkumu zase zjistila, že pro její uživatele jsou u obou pohlaví shodně nejatraktivnější doktoři a doktorky a také lidé, kteří působí na volné noze. Takže pokud byste z toho celého nutně chtěli něco vytěžit, dejte si na profil, že pokud zrovna neoperujete mozek, ve volném čase rádi vaříte v kokpitu letadla a stojíte u toho na jedné noze, tudíž druhou máte volnou. Ženy si mohou buď také popis povolání vhodně nakombinovat, nebo tam, dámy, prostě dejte fotku v bikinách a pak do kolonky povolání vepište "bla bla" a bude to fungovat zhruba podobně.

Jinak je samozřejmě jasné, že hlavní je, aby vás vaše práce bavila a váš partner vás měl rád kvůli vám a ne pro vaše povolání nebo úspěch. Ale to aktuálně není tak v kurzu jako swajpování a lajkování, takže dost už o tom.