Jak to letos více roztočit v ložnici? Vyzkoušejte tyto rady a rok 2019 pro vás bude nezapomenutelný

Mezi nejčastější novoroční předsevzetí patří pravidelné navštěvování posilovny, více cestování a méně zbytečně utracených peněz. Proč si však nevyzkoušet také…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Shutterstock / 11. 1. 2019

Mezi nejčastější novoroční předsevzetí patří pravidelné navštěvování posilovny, více cestování a méně zbytečně utracených peněz. Proč si však nevyzkoušet také nějaké to sexuální předsevzetí?

Se sexem se každý z nás setkává každý den. Neznamená to, že ho musí přímo fyzicky vykonávat, stačí už jen myšlenky, reklamy či sledování videí. Z mnoha studií také vyšlo, že muži na sex myslí daleko častěji než ženy.

21. 5. 2019POSH lidé: ti, kteří jsou přesvědčeni, že jsou lepší než ostatní. Jste to i vy?

Sex má pro nás několik blahodárných účinků, kromě toho, že pomáhá s hubnutím, snižuje cholesterol, posiluje určité svaly, poráží depresi či zkvalitňuje spánek, je třeba také prevencí vzniku některých rakovinových onemocnění. Pokud jste tedy loni příliš sexuálně aktivní nebyli, zkuste letos váš sexuální život zpestřit těmito předsevzetími.

Vyzkoušejte něco, co jste vždy vyzkoušet chtěli

Ať už je to jakákoliv sexuální praktika, poloha, sex ve více lidech, nějaká sexuální hračka či založení profilu na seznamce, otevřete brány vaší fantazii a vyzkoušejte něco, po čem jste vždy toužili. Nebojte se otevřít před svým partnerem či partnerkou a řekněte jim vaše tužby, možná se konečně dočkáte vašeho sexuálního snu.

Vyzkoušejte to, co by chtěl váš partner

Toto předsevzetí dost souvisí s předchozím bodem. Zde však budete v té druhé roli. Zeptejte se vašeho partnera či partnerky, co by chtěl v sexu vyzkoušet on. Možná zjistíte, že přemýšlíte úplně o tom stejném, případně se o nějaké nové zkušenosti obohatíte. Takový krok navíc dokáže pořádně upevnit váš vztah.

Ukončete sledování porna

Porno samo o sobě není nic špatného, ale sex, který v něm často vidíte, je jen úzkým a zkresleným pohledem na to, jak sex doopravdy vypadá. Najdete zde hlavně vypracované postavy, obrovská přirození, ladné křivky apod. V mnohých lidech tak sledování porna může vyvolat jakýsi psychický blok, v rámci kterého budou mít problém se při sexu uvolnit. Vyměňte tak virtuální realitu, za „opravdovou realitu“.

18. 5. 2019VÍKENDOVÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte dva lístky na představení Úplné zatmění s Matějem Stropnickým a Danem Krejčíkem

Mějte více sexu

Jen těžko najdete někoho, kdo si stěžuje, že má přebytek sexu, většinou je to vždy naopak. Nezapomínejte na všechny benefity milostného aktu. Pokud máte partnera či partnerku, není k tomu třeba nic dodávat, a pokud jste sami, využijte různých seznamek, chatů apod. Svět je plný sexuchtivých lidí a dnes není vůbec neobvyklé najít si třeba jen přítele s benefity. Zároveň se nikdy nenechte odradit odmítnutím, člověk musí být občas trpělivý, než najde ten správný protějšek.

Prozkoumejte části svého těla

Zapomeňte na klasiku a vyzkoušejte něco jiného, něco nového. Například anální sex. Ten je sice velmi oblíbený u homosexuálů, ale existuje i mnoho heterosexuálních dvojic, které se netají tím, že jej pravidelně provozují. Ani v heterosexuálních vztazích vždy nemusí být muž tím aktivním, ale může si anální sex vyzkoušet i z „druhé strany“. Zbavte se předsudků a obav a objevte mužský g-spot, který vám přinese neobvyklé potěšení. Zjistíte, že to pro vás buď vůbec není, případně objevíte zcela novou praktiku, která vás překvapí.