Jak vypadaly známé celebrity, když se úplně poprvé objevily na červeném koberci?

Červený koberec nesmí chybět na každé významné události. Používá se k vyznačení cesty během různých státních ceremoniálů, formálních příležitostí, ale také na…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Insider, Popsugar / 10. 1. 2019

Červený koberec nesmí chybět na žádné významné události. Používá se k vyznačení cesty během různých státních ceremoniálů, formálních příležitostí, ale také na nejrůznějších akcích, které se týkají showbyznysu.

Co se showbyznysu týče, na červeném koberci často dochází také k pořízení fotek celebrit a jejich oděvů, které jsou pak hodnoceny nejrůznějšími světovými magazíny a módními guru.

12. 4. 2019Užijte si jaro plné nejen hokejových zážitků s Philips TV

Většina celebrit, ať už se jedná o herce, zpěváky a další známé osobnosti, má pro tyto účely své vlastní módní návrháře a stylisty, ale i tak se často stane, že se svým outfitem šlápnou trošku vedle.

4. 1. 2019Restaurace Asian Temple je skutečným chrámem asijské kuchyně

Jak známé celebrity vypadaly, když se na červeném koberci jedné ze známých akcí objevily úplně poprvé? Co si na sebe vzaly a jak moc jim to slušelo? Rihanna, Mariah Carey, Beyoncé či Meryl Streep, všechny tyto hvězdy, ale i mnohé další najdete v galerii níže.