Jak vypadaly známé celebrity, když se úplně poprvé objevily na červeném koberci?

10. 1. 2019 10:00 Co se děje
Jak vypadaly známé celebrity, když se úplně poprvé objevily na červeném koberci?

Červený koberec nesmí chybět na žádné významné události. Používá se k vyznačení cesty během různých státních ceremoniálů, formálních příležitostí, ale také na nejrůznějších akcích, které se týkají showbyznysu.

Co se showbyznysu týče, na červeném koberci často dochází také k pořízení fotek celebrit a jejich oděvů, které jsou pak hodnoceny nejrůznějšími světovými magazíny a módními guru.

28. 12. 2018Čekají nás temné technologické zítřky? Kauzy roku 2018 mluví jasně, odborníci před zhoubným vlivem technologií varují

Většina celebrit, ať už se jedná o herce, zpěváky a další známé osobnosti, má pro tyto účely své vlastní módní návrháře a stylisty, ale i tak se často stane, že se svým outfitem šlápnou trošku vedle.

4. 1. 2019Restaurace Asian Temple je skutečným chrámem asijské kuchyně

Jak známé celebrity vypadaly, když se na červeném koberci jedné ze známých akcí objevily úplně poprvé? Co si na sebe vzaly a jak moc jim to slušelo? Rihanna, Mariah Carey, Beyoncé či Meryl Streep, všechny tyto hvězdy, ale i mnohé další najdete v galerii níže.

Zdroj: Foto: Insider, Popsugar
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop